2733
2739
شماها این تاپیکارو میخونید واقعا حالتون بد نمیشه؟؟ مگه میشه اینقد خیانت همشم توی نی نی سایت گزارش میشه واقعا دپرس و افسرده نمیشید شماها؟ به شوهراتون شک نمیکنید؟؟؟ جالبه همه اونایی هم که خیانت دیدن اعتماد کامل ه شوهرشون داشتن!!!! من روانم به هم میخوره اینارو میخونم

wedding countdown
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه من روم تاثیری نداره شک نمیکنم به شوهرم بهش اعتماد کامل دارم اصلا اهل این چیزا نیست چرا باید شک کنم شوهرم همه عشقش کارش و خانواده شن بعدم اینجا محیط مجازیه هرچی شنیدی نباید باور کنی فقط سرگرم باش
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2740
اگه دوس دارین باور کنین که اینهمه خیانت وجود نداره میل خودتونه ولی واقعیت اینه که خیلی خیلی زیاد شده البته خانوما کم کم دارن دست ااقایونو از پشت میبندن ! من درست در عرض یک ماه خبر سه تا خیانت از آشنایانمون شنیدم که هیچکدوم باورم نمیشد! اما اینکه روانمون به هم بریزه و به شوهرامون شک کنیم درست مثل این میوونه که توی یه منطقه زلزله خیز از ترس زیر سقف نخوابیم !
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706