2733
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3693380 بازدید | 46484 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعاهدف گذاری خیلی بمن کمک کرده من قبلا فقژ دوستداشتم بقول شوهرم ات واشغال بخرم ولی امسال نشستم فکرکردم که هدفم چیه الان هدف امسال من چهل گرم طلاس که برای پول مستاجرمون طلاهامونفروشم. وجمع کردن پول برای کابینت وفرش خونمه. واقعا هدفمند دارم مصرف میکنم. اصلاهم خرید هیجانی ندارم. تحت تاثیر تاپیک مینیمالیستن هستم ومیخوام کمد کپسولی بسازم

ما به واسطه کارمون گاهی به جای پول نقد واحد یا ماشین برمیداریم از مشتری  این دو مورد هم مالکین ...

آرام جان همون قیطریه رو بردار کمترین و بساز بفروش ترین واحدهاش حداقل کم کم ۱۷۰،۸۰  قیمتشونه. بسته به لوکیشن کوچه با کوچه متفاوته بسته به میزان هزینه و آپشن هایی کع ساختمون داره فلان تومن متفاوته مثل همه جای ایران ولی در کل برای سرمایه گذاری عالیه مبارکتون باشه عزیزززم 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2728
خداروشکر تاپیک باز شدههه

تاپیکا باز بودن عزیزززم سایت مشکل داشت و قسمت کامنت هارو بسته بودن

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

سلام♥️♥️♥️♥️دلم براتون تنگ شده بودد🥰

آقا من تا خواستم چالش بازی درارم چال شدم تو چالش🤦 دیروز یهو ماشین وسط راه خاموش شد🥺خرج انداخت۲میلیون🤦

۴تومن هم کولرمون تعمیراساسی شد.بخاری یهو ترکید🤦 

بازارهم افتضاح بود...صبح پاشدم دیدم همسرم نیست زنگ زدم گفت رفتم نون بگیرم چشمم خوردبه سوییچ دیدم نیست حس کردم نکنه رفته باماشین کارکنه ولی به روش نیاوردم وقتی اومد دیدم نون وهندونه خرید وبالبخند گفت رفتم کارکردم دلم براش ترکید🥺 

امروز گفت خداکنه این روزا بازار خوب شه بتونم قسطارو سریع جمع کنم(بااینکه پول بود) گفتم خدا روزی میرسونه توصبح زود پامیشی به فکر مایی خداهم بهت روزی میده 🤲 میتونست نره پیش خودش بگه بخوابم پول قسطا که هست و خونه هم که پره ولی بازم غیرتش اجازه نداد اولین بار بود تواین ۸سال رفت باماشین کارکرد(که اونم اومدنی خرید کرد وماشین رو دیاگ زد) 

دیشب بهم گفت نگران نباشیا گفتم نه عزیزم ماکرونا رو گذروندیم این روزا هم میگذره (واقعا نسبت به قبل ذهنم بازتر شد یه بخشیش بخاطر همراهی باشماها وداستاناتونه)♥️

امروز نهارخورشت آلو اسفناج تو برنامم بود وفقط یه بسته داشتم وقرمه هم که تموم کردم ومنتظرم قرمه وآشی واسفناج بخرم...

گفتم اگه یه بسته رو تموم کنم کلا بی سبزی میشم....

یهو یه فکری اومد تو ذهنم گفتم بسته رو نصف میکنم و کمی هم جعفری خشک شده که مادرم بهم داد میریزم که بتونم دو بار استفاده کنم به جای یه بار😍😍😍😍😍

خداالهی به همتون برکت و روزای فراوان بده🤲🤲🤲🤲 نتونستم رو چالش۵۷تومن بمونم ولی تلاشمو میکنم که این روزا رو خوب بگذرونم بلاخره طلا خریدم باید چاشو پرکنم پیشرفت بدون سختی نمیشه هرچند خداهست🥺😍🤲

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
الان ۲۰ تومان دارم  که هزینه پوستم میشه ۱۵  میشه به پوستم رسیدگی نکنم طلا بخرم  ول ...

عزیزم نمیدونم پوستت چه مشکلی داره ولی حتما پرسیدی که میگی ۱۵خرجشه این مبلغ ماهیانه هست یا اینکه یه تویه روز باید۱۵بدی اینش مهمه...اگه ماهیانه هست وهمسرت بتونه بده ولباسارو هم تیکه تیکه بخری من باشم۱۵میدم به طلا ۵تومن هم توکارتم نیگه میدارم براروزمبادا.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2740
سلام دوستان عزیز،به کمک و همفکریتون نیاز دارم،ما دنبال خرید خانه هستیم خودمون 4تومن نقدی داریم امشب ...

مورد اول بهتره چون اگە یه روز بخواید بسازید زیرزمینش برا باشگاە همکف مغازه میشه زد و منبع درآمد خوبی خواهندبووو

سلام گلها شبتون بخیر

امشب یه اتفاقی محل کارم افتاد، یهو به دلم افتاد بیام اینجا هم تعریف کنم 

همانطور که قبلا گفته بودم من شغلم مشاور املاک هست که در کنار پدرم مشغول به کارم 

امشب مشتری عزیزی داشتیم که یک زن و شوهر بودن با سه تا بچه قدو نیم قد ، خوداااااا چقدرم شیطون بودن🥺🥰🤤❤

در حین قرارداد معلوم میشد که خانم خریدار، دل تو دلش نیست و همش استرس داشت و صحبت ک میکرد صداش میلرزید و سرجاش بند نمیشد و زیر لب همش دعا میخوند و زمزمه میکرد🥺

دوسه ساعتی طول کشید تا فروشنده با خریدار کنار اومدن و قرارداد نوشته شد😍❤

تا همه چیز تموم شد و فروشنده و خریدار دست خیر به هم دادن

یهووو خانم آقای خریدار، بغضش ترکید زد زیر گریه 🥺🥺🥲🥲

چقدررررر گریه کرد و گریه کرد و گریه کرد

گریه از سر خوشحالی

میگفت بزرگ ترین آرزوم این بود که سقف روی سرم مال خودم باشه منت صابخونه نکشم 🥺🥲❤

خلاصه اشک هممون رو در آورد🥲❤  

هنوزه که فکرم درگیر شه و خوابم نبرده🥺

این لحظه شیرین رو برای همه مستاجر ها آرزو میکنم ❤

و به امیدی روزی که همه مشکلات مالی مردم حل بشه و کسی دغدغه پول و خونه وماشین و... نداشته باشه الهی امین🙏

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
سلام عزیزم خواهش میکنم چه زحمتی ، حدودا قسط ماهی ۵ میلیون تا ۵ میلیون و صد میشه . 🥰🥰🥰

ممنون عزیزم از وقتی ک گذاشتی💚

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
سلام شب بخیر من سال پیش طلا گذاشتم جاعله ۱۱تومن وام جاعله برااشتم الان نوبت تمدیدم شده میگن باید ۶تو ...

سلام. یعنی من میخام برم.   وام کارگشایی هم بگیرم. پول نقد باید بزارم.     با ۲۰ تا ۲۵ گرم طلا چقد وام  میدن به من

خانواده  با ارزش ترین دارایی جهان است
سلام. یعنی من میخام برم.   وام کارگشایی هم بگیرم. پول نقد باید بزارم.      ...

دوستان من امروز میخام برم.  اقدام کنم برا وام کارگشا  

شرایط مثل قبل است ؟ تغییر خاصی که نکرده ؟  کسی. تو سال جدبد  گرفته ؟

خانواده  با ارزش ترین دارایی جهان است

سلام سلام من کم فعالیت اومدم

خب منم چالش فرودین در کمال ناباوری و جیب خالی تونستم یه ربع سکه بخرن و همین باعث شد بریم تو فشار مالی 

مجبور شدم مدیریت کنم پول نقد عیدیام که۲۰۰میشد دادم به همسر که بنزین بزنه و غر نزنه خودمم یه۱۰۰برداشتم که تا یکم که حقوق میدن سر کنیم

دیروزم خواستیم بریم خونه مامانم براش از خونه سمنو و حلوا بردم

دیگه رفتیم خونشون اونجا بابام بهم۳۰۰هدیه داد دیدم از محل کارمم۳و۴۰۰واریز کردن پاداش

دیگه منم با این۳و۷۰۰ رفتیم فروشگاه با کالا برگ برای خرید چون ته کشیده بودیم

دیگه ۴۴۰کالابرگ۶۰۰هم خودمون گذاشتیم روش خریدای خونه رو انجام دادیم در صورتی که قبلا میرفتیم از حقوق  اصلی کم کم دوتومن خرید میکردیم اونم چیزای مضر و نوشابه های انرژی زا

۲۰۰قسط معوقه داشتم ک پرداخت شد

۵۰۰دادم به همسر چون همسرم تو این فصل کارش خوابیده

۱۰۰تره بار خریدم

۲۰۰خرجی برا خودم گذاشتم

و۲۱۰۰به کارت مخفی انتقال دادم

اینطوری شد که از فرودین به خوبی گذر کردیم و خریدای اردیبهشت هم انجام دادیم که نخواد از حقوقاصلی بردارم

میریم پرقدرت برای چالش اردیبهشت🤪همسرم اونروز میگفت خواهش میکنم این چند ماه که کارم خوابیده پس انداز رو کنار بذار تا راحت خرج کنیم منم گفتم باشه عزیزدلم من از شکم نمیزنم که ب هیچ وجه اما تو دلم گفتم من از اول زندگیم ماهی نبوده که پس انداز نکنم 😁😁

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖

اینم ربع سکه چالش فروردین

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖