2737
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3732290 بازدید | 46727 پست
سلام عزیزم شمالطف دارید😘بخدا اینقدرسرم شلوغ بودکه نگو😁دلم برای هم صحبتی باشماعزیزان تنگ شده بوداما ...

لطف میکنی عزیزززم 🙏🏻♥️

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
من خودم زمان های این چنینی وقتی میبینم نمیتونم تو اون تاریخ عروسی برم تماس میگیرم وتبریک فراوان و ای ...

منم میگم هدیه عروسی رو بزنم براش و نرم ممکنه ناراحت هم بشه حالا واقعا نمیدونم واقعا تصمیم سخته چون دوستان گفتن زیر یه تومن زشته کادو بدی واقعا تواناییش رو ندارم الان 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم😍روز وروزگارتون خوش🙏دلم خیلی هواتون کرده بود،ایشالا ایام به کامتون باشه😘خب من خیلی ...

سلام سوگند جان خوش اومدی 

به به کیف کردم 

خداروشکررر لول تاپیک بالارفته 

ان شالله همین گفتنا انرژی همه مونو بالا ببره 

برا رشد بیشتر 😍😍

چرخش بچرخه به سلامتی و سفر و دلخوشی

سلام دوستای گلم😍روز وروزگارتون خوش🙏دلم خیلی هواتون کرده بود،ایشالا ایام به کامتون باشه😘خب من خیلی ...

سلام سلام الهی همینطور به شاسی سوارای تاپیک اضافه شه😍😍😍😍😍😍مبارکه طلاهات وماشینت😎😎😎😎😍😍😍😍 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2742
خیلی خوشحالم برگشتی هر بانویی نیاز داره یه وقتایی تو سکوت استراحت کنه 🥰🥰 من ک به نظر خودم بد نبود ...

عزیزم اگه دوس داشتی میشه بگی چه کاری انجام میدی؟دنبال شغل خونگیم حس کردم شغل شمام خونگیه که درامد پایینه..

معصومه جووون خیلی خوشحالم که برگشتی ..💃❤️

میدونستم تنهامون نمیزاری..🌹😍

بیا ببین کولاک کردن بچه ها توهمین یه ماهو نیم کلی طلا خریدن 👌چند نفر خونه خریدن👌 ماشین خریدن👌 خداروشکر🤗🤲 انشالله با پستهای پرانرژی تو پرقدرت ادامه میدیم❤️💪❤️

کنارهم تلاش میکنیم تا طلاش کنیم🤩

عزیزای دل اگه پستی دیدین که درمورد معصومه جون کوچکترین انتقادی کرد بدون بحث و چون وچرا گزارش بزنیم تا دلخوری پیش نیاد👌💪

فداتون😍

منم میگم هدیه عروسی رو بزنم براش و نرم ممکنه ناراحت هم بشه حالا واقعا نمیدونم واقعا تصمیم سخته چون د ...

به نظر من موقعیت خودتونم خیلی مهمه و من باشم کار درست رو میکنم و همون 500ک در توانم هست رو هدیه میدم کی مهم تر از خودم.مگه دوستی ما بخاطر میزان هدیه ای هست ک میخوایم بدیم.

شما همون کاری رو ک فکر میکنی به صلاح هست رو انجام بده و شجاع باش برای زندگیت.

آرامشت از همه چی مهمتره.شاید کسی توان مالیش بیشتر باشه قرار نیست همه مثل هم باشیم.

ایشالا شرایطتون بهتر ک شد میتونید باز بعدا هدیه هم ببرید اگر سختتون هست.

ولی الان شرایط زندگیتون ایجاب میکنه ک بخاطر حرف بقیه به خودتون فشار نیارید.

2740
به نظر من موقعیت خودتونم خیلی مهمه و من باشم کار درست رو میکنم و همون 500ک در توانم هست رو هدیه میدم ...

مرسی عزیزم حق با شماست ،اگه بخوام زندگی ها رو مقایسه کنم من و همسرم بی پشتوانه این ۱۰ ماه زندگی رو گذروندیم،صفر مطلق ولی خوب دوست عزیزم خانواده ها حمایت کردن 🙂هر چی در توانم باشه 🌹🙏

عزیزم خوش اومدی،امروز تو ذهنم شما رو مرور میکردم،مبارکتون باشه،من شما رو تو ذهنم خانم سکه ثبت کردم😂

مرسی عزیزم حق با شماست ،اگه بخوام زندگی ها رو مقایسه کنم من و همسرم بی پشتوانه این ۱۰ ماه زندگی رو گ ...

هر چه در توان باشه هدیه بدین ،حضورتون هم تو عروسی مهمه،حالا برید عروسی و 500هدیه بدین حق مطلب رو ادا کردین.

ایشالا این روزا هم میگذره،

برای خودم و اطرافیانم بسیار پیش اومده.و دیگران زیاد این کار رو‌کردن .با اعتماد بنفس کامل برید عروسی و هدیه رو بدین.ملاک دوستی ،مبلغ هدیه نیست.

من وقتی واقعا صفرم ک 500رو هم نتونم بدم اون موقع نمیرم عروسی و بعدا میرم خونشون.

سلام به همه

خیلی خوشحالم که تاپیک برگشت

من هرروز سرمیزدم و ناراحت بودم که سرگذشتم نصفه باقی موند

خب من طبق معمول تو سرویس بیمارستان دارم براتون پست میذارم

دستاورد من طی این چند روز

همسرم رو فرستادم و با بیمه تکمیلی ۴تا از دندوناش رو پر کرد که کلا۲۰۰ت شد

یه مهمونی پیش پا داشتم که زنگ زدن و جمعه اومدن و چون تولد یکی از مهمونامم بود اگر من آدم سابق بودم میرفتم کیک از بیرون میخریدم و کم کم۲۰۰هدیه و دوجور غذا و ....

خب مهمونای تاج سرم که جمعه ساعت۱۲ظهر زنگ زدن که شب میایم و تولد بازی داریم من سریع دفترچه ام رو برداشتم و رفتم سریخچال....

دیدم مرغ داریم که با کالا برگ خریده بودیم و زرشک و زعفرون چیپس خلال هم تو انبار داشتم پس تصمیمم شد زرشک پلو با مرغ که در کنارش فلفل تازه زیتون هم گذاشتم بعدش دیدم وسایل سالاد و مایونز هم دارم سالاد فصل و سبزی خوردن هم گذاشتم

پس برای شام فقط نوشتم نوشیدنی

بعد فریزر رو باز کردم دیدم خامه از قبل دارم و کلیییی هویح پس به همسرم گفتم کیک های بیرون همش قند هست و مضر تا شما بری خرید من خودم کیک هویج درست میکنم و خامه کشی میکنم که کیکم عالییییی در اومد و صدبرابر کیک بیرون شد

برا میوه هم دیدم یه ملون و یه هندونه بزرگ داریم که قاچ زدم و کنار هم گذاشتم شکلات هم از عید تو خونه زیاد داریم چون من و همسرم رژیمیم

پس لیست همسر رو نوشتم نوشیدنی تخمه و سلفون۱۵۰ت هزینه همونیم شد

مهمونای عزیزمم که اومدن برام۵کیلو ملون اوردن و زرشک و نبات و ذرت پفیلا و پودرژله دستشون درد نکنه🤩

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖
2706