2733
2734
عنوان

دلم درس خوندن میخاد

87 بازدید | 7 پست

بچه ها من ی دانش اموز قوی بودم ک معدلش بیست بود و شاگرد اول بود و ب معنای واگعی مخ:)

ولز ا ی تلیمی ب بعد پرش فکری و مشکلات روحیم باعث شد ک اصلااااا تمرکز نداشته باشم 

بعد از ۲سال ۳ روز پیش تمرکزم اومد تصمیم گرفتم درس بخونم..

۲ روز کامل زندگی واسم بهشت بود صبح تا شب،شب تا صبح رو درس خوندم بدون اندکی استراحت‌ 

تا اینکه دوباره تمرکزم رفت:)))

الان هیچچچ تمرکزی ندارم دوبارهههه 

دلم درس خوندن میخاد  

نهایی دارم..

دهم تجربی ام 

توی اون دو روز فقط با جزیلت تونستم فصل اول فیزیک،شیمی،ریاضی و زیست،دینی و عربی و زبان و بخونم؛ هیچییی نخونده بودم از قبل💔 سریع داشتم میرسوندم واقن میتونستم خوب پیش برم..

ولی دیگ میخاستم فصل دوماشونو شروع کنم دوباره حالم بد شد:/الان هیچی نمیتونمم بخونمم..

لطفا دعام کنید😭😭😭😭😭😭

هم باهوشی، هم با اراده

لطفا حیف نکن خودتو و از دست نده این تایم طلایی رو

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هم باهوشی، هم با اراده لطفا حیف نکن خودتو و از دست نده این تایم طلایی رو

مرسی ازت .‌..نمیدونمم چیکاار کنمم ارزومه بتونم دوباره مثل قبلنام درس بخونم:))) 

به خدا ی روز دیگ بیاد بیشترشو تموم میکنم..نمیدونستم وضعم اینجوری میشه 

خخ واسه کدوم قرنی عزیزم:/  نمیدونم..شایدم راست میگی پوففف

چه ربطی به قرن داره یه چیزی انداختن تو دهنت

اینجا همش دارن از بارداری و مادر شوهر و جاری و خیانت و ... میگن 

کجاش مناسب توعه؟ برا خودت میگم 

هرچند صلاح مملکت خویش خسروان دانند ولی یه توصیه بود فقط

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
مرسی ازت .‌..نمیدونمم چیکاار کنمم ارزومه بتونم دوباره مثل قبلنام درس بخونم:)))  به خدا ی روز د ...

مدیتیشن کن شاید تمرکزت بهتر بشه

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
چه ربطی به قرن داره یه چیزی انداختن تو دهنت اینجا همش دارن از بارداری و مادر شوهر و جاری و خیانت و ...

میدونم ..ولی اصلا من تو تاپیکا نمیرمم.. 

من از وقتی افسردگی شدید داشنم اینجا اومدمم خیلیی دوست پیدا کردمم ک اگ حرفاشون نبود شاید الان مرده بودم..

فقط واسه درد و دل و اینا میام..چون تو زندگی واقعی خیلیییی تنهام