2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3730764 بازدید | 46727 پست
بعضیا واقعا انسانیت ندارن یه پارسیان ۲۰۰سوت می‌گفت ۱تومن میشه نهایت ۹۰۰حساب کنم

اوه چه زیاد

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

خداروشکر سایت درست شد...

من همیشه باخوندن پست های دوستان انگیزه میگیرم و

انگار دوپینگ میکنم😍

الهی همیشه پایدار و برقرار باشین عزیزان❤️❤️❤️

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان امروز مامانمو بردم بازار براش يه انگشتر ٢.١٤٠سوت خريديم با ٥٪؜ شد ٨٣٨٠تومن في هم ٣٧٣٠

راستي يه پارسيان يك گرمي هم خريد گفتم اينم مخفيت 😂

خلاصه كلي راهنماييش كردم 

آخر خنديدم گفتم تو اينارو بايد بهم ميگفتي نه من 😬😐 

برعكس شده والا دخترا مادرارو راهنمايي ميكنن 🤭

ولي در كل حس خوبي بود كلا كمك كردن به ديگران راهنمايي كردن راه خوب رو نشون دادن تجربمو در اختيار ديگران بزارمو خيلي دوست دارم و مطمعنم اين كارماش برميگرده به خودم 

و خداروشكر كردم باز پام به طلافروشي باز شد ان شاءالله باز هم بتونم برم طلافروشي 🤲 ان شاءالله پولمون رو در راه خوشي خرج كنيم خدايا يه كيسه پول برامون بنداز 🤗💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
2731
سلام دوستان امروز مامانمو بردم بازار براش يه انگشتر ٢.١٤٠سوت خريديم با ٥٪؜ شد ٨٣٨٠تومن في هم ٣٧٣٠ خ ...

مبارکش باشه😍

وای اره رفتن به طلافروشی به ادم خیلی انرژی میده🤩خوشبخال خانمایی که همسراشون طلافروشن😂😂😂

سلام...سلام خانمای پولدار مخفی خودم🤑

اولین طلای امسال رو خریدم.

۱۵۰۰ پاداش شب ۲۹ ام که تا دیروقت سرکار بودیم.بهمون دادن.۸۰۰ عیدی گیرم اومد...شد ۲۳۰۰...گفتم نسکاف باید طلا بخری...طلا هم که هی میرفت بالا...دست دلمم نمی اومد بیام اینجا پست بزارم...گفتم تا طلا نخری حق نداری ...بری سایت 😆

خانم طلایی که شما باشی....رفتم قشنگ بازار گشتم( کلمه قشنگ از معصومه جون یاد گرفتم)🥰🥰🥰

تا بالاخره پیداش کردم.۵۰۰ هم خودم زدم تنگ پولم...۲۷۹۰ این پلاک خریدم...۶۲۰ سوت...دست دوم.خیلی دوستش میدارم.ان شالله که همه صندوق چه هاتون پر طلا و پرپول باش🤑

مبارکش باشه😍 وای اره رفتن به طلافروشی به ادم خیلی انرژی میده🤩خوشبخال خانمایی که همسراشون طلافروشن ...

واقعا انرژي از درو ديوارش ميريخت از اونجايي كه من براي خريد طلا دنبال بهونه هستم 😬وقتي خريد كرديم  طلافروشيه يه جا شكلاتي پر گز داشت برداشتيم خونه با چايي خورديم انقد خوشمزه بود كه به مامانم گير دادم ماه ديگه هم بايد بريم به بهونه اون گز يه تيكه طلا بخريم 😂🤭😬 و ذهن من با كمال ميل پذيرفته و ميگه چشم هر طور شده ميبرمت گريه نكن 😂🤭 شوخي شوخي جدي ميشه ميگي نه نگا كن 💪💰💸💰💸💰💸💰💸💰💸💰💸💰💸💰💸💰

تا جذبش نكنم آروم نميگيگيرم 😂

خبرهاي خوش در دراه هست ....🌸

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
2740
سلام...سلام خانمای پولدار مخفی خودم🤑 اولین طلای امسال رو خریدم. ۱۵۰۰ پاداش شب ۲۹ ام که تا د ...

مبارکا باشه بانو🪙🪙

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

سلام دوستان 

ما ۳ سال بود ساختمان سازی داشتیم دو طبقه میساختیم که به شکر خدا برای عید اومدیم خونه خودمون ولی ...

به خاطر فشار مالی که توش بودیم خیلی ولع خرید دارم دوست دارم لباس بخرم 

به پوستم برسم 

اصلا حس پس انداز ندارم 

حرفی سخنی نصیحتی چیزی بهم بگید 

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

دوست جونا خوشگلا خانمهاي طلادوست 😄

يه راهنمايي ميخوام 

ارديبهشت تولد دخترمه خرداد تولد خودمه تير هم تولد پسرم حالا اطرافيان ميگن براتون لباس بخريم 😐 كادوهاشونم نفري يك ميليون ايناست چطوري بهشون بفهمونم من پول ميخوام .... من كه نميتونم بگم من هدف دارم من برنامه دارم من طلا ميخرم لباسو ميخوام چيكا سال سال جمع كردنه منه .... 

نميخوام طوري بشه بگن فلاني خسيسه 🤔

چه طور بگم پولشو بدين لطفا ....؟؟!!!!

@masumehjoon    

سلام دوستان  ما ۳ سال بود ساختمان سازی داشتیم دو طبقه میساختیم که به شکر خدا برای عید اومدیم خ ...

بدون پس انداز و یا مدیریت مالی  به این خواسته ها میرسی ؟ینی اگر بدون در نظر گرفتن ماه های  بعد پول خرج کنی سختی نمیکشی؟!

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
بدون پس انداز و یا مدیریت مالی  به این خواسته ها میرسی ؟ینی اگر بدون در نظر گرفتن ماه های  ...

الان ۲۰ تومان دارم 

که هزینه پوستم میشه ۱۵ 

میشه به پوستم رسیدگی نکنم طلا بخرم 

ولی پوستم هم نیاز داره 

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
دوست جونا خوشگلا خانمهاي طلادوست 😄  يه راهنمايي ميخوام  ارديبهشت تولد دخترمه خرداد تولد ...

سر حرف رو باز کن بگو امسال خیلی لباس خریدیم هممون و چن دست نو هم تو کمد دارم 

جا ندارم و فعلا لباس خریدن تعطیل حتی چن دست بچه ها هم دارن با خنده و خوش رویی بگو 

دلم میخاد گوشوار یا انگشتر ست پلاکمو بخرم با کادوهام اینو اگر باهاشون راحتی بگو اگرم نه ک فقط عکسشو نشونشون بده بگو قشنگه نه همین 

@مامان_سبحان    

سلام عزیزم ی زحمت دارم برات گل 

خواستم اگر زحمتتون نیست برام حساب کنید ک ۱۸۰ تومن وام ۲۱ درصد با بازپرداخت ۶۰ ماهه .اقساطش چقدر میشه ممنونم .انشاالله ک همیشه سلامت باشی🌺

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
2706