2733
2734
عنوان

دخترم انگشتر خورده

922 بازدید | 49 پست

سلام خانوما..دخترم یه ساعت پیش میخواست بخوابه یهو بدو بدو اومد گفت انگشترمو قورت دادم..ماهم فوری بریدم بیمارستان عکس گرفتن گفتن که از معده دفع شده الان تو رودس..اگه تا فردا صب حرکت نکنه باید اندوسکوپی کنه..الان باید چی‌کار کنم؟

چی بدم بهش که حرکت کنه یا دفع بشه؟

خدایا شکر واسه دوقلوهام..🥰🥰

فکر کنم چیزایی که روده رو نرم کنه.مثل میوهای نرم مثلاهلو رسیده

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ساعته رفت تو روده؟

پس تا صبح هم حتما دفع میشه😐

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2742

روغن زیتون بده فیبر و سبزیجات بده بذار حرکات روده زیاد شه دفع کنه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

تا میتونی سیب زمینی آبپز بده

دور انگشتر میچسبه راحت دفع میشه

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2738

روغن زیتونم خوبه.با غذاش قاطی کن بخوره

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

ملین نمیخواد بدی بچه بیچاره

اون خودش تو ۲۴ ساعت دفع میشه باید ی چیزی بدی ک ب روده هاش آسیب نرسه موقع دفع

من یکی ار آشناهامون میخ خورده بود دکتر گفت سیب زمینی ابپز بخوره ک روده هاش پاره نشه

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2706