2733
2734
عنوان

۱۱۴ مرتیه یس خونده میشه.

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 114 پست

برای دوستان. ممنونم. 

@queenمریم  

@جان_و_جهانم  

@__banooo2__    

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
برای دوستان. ممنونم.  @queenمریم   @جان_و_جهانم   @__banooo2__   &nbs ...

قربونت عزیزم 

@زهراگله    

براتون سر نماز حاجت امروز و دوشنبه خیلی دعا کردم 

ان شاء الله هر لحظه زندگیتون معجزه بخیر باشه 

خوشبخت و حاجت روا باشین همیشه 🤲

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزان تو این ختم این آیات ب اسم شما صد و چهارده مرتبه خونده شده. التماس دعا از همگی: @درمسیرخدا ...

ممنونم  عزیزم🌸ان شاالله به حق قرآن حاجت رواشید 🌻

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ممنونم دوست قشنگ خیر ببینی انشاالله 😍 منم به رسم ادب برای حاجت روایی شما و استارتر ۳۰ تا صلوات فرستادم 🌹 

استارتر التماس دعا برای موفقیت دخترم مهسا در کنکور 

التماس دعا برای سروسامان گرفتن واحد کاری همسرم امیر 

التماس برای باایمان شدن خودم 

التماس دعا برای سلامتی و حاجت روایی پدرومادر و برادرم🙏

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
2731
عزیزان تو این ختم این آیات ب اسم شما صد و چهارده مرتبه خونده شده. التماس دعا از همگی: @نخودسیاه & ...

یع دنیا ممنون عزیزم 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

مرسی قشنگم 😘.شرمنده کردی که⁦🙏🏻⁩🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
اسم دوستانم: کاربر آرزوهام ۳_کاربر عشق شکلات_ کاربر نون بربری-کاربر بهار-یه کاربردی‌تر که اسمشون به ...

⚘توی این ختم این آیه ب اسم شما ۱۱۴ مرتبه خونده شده. التماس دعا.
⚘عشق شکلات
وَسَوَاءٌ عَلَيْهِمْ أَأَنْذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنْذِرْهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿۱۰﴾
براي آنها يكسان است، چه انذارشان كني يا نكني، ايمان نمي‏آورند. (۱۰)

⚘بهار
إِنَّمَا تُنْذِرُ مَنِ اتَّبَعَ الذِّكْرَ وَخَشِيَ الرَّحْمَنَ بِالْغَيْبِ فَبَشِّرْهُ بِمَغْفِرَةٍ وَأَجْرٍ كَرِيمٍ ﴿۱۱﴾
تو تنها كسي را انذار ميكني كه از اين يادآوري الهي پيروي كند، و از خداوند رحمان در پنهان بترسد، چنين كسي را به آمرزش و پاداش پر ارزش بشارت ده! (۱۱)
 ⚘دوست ناشناستون
إِنَّا نَحْنُ نُحْيِي الْمَوْتَى وَنَكْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَآثَارَهُمْ وَكُلَّ شَيْءٍ أَحْصَيْنَاهُ فِي إِمَامٍ مُبِينٍ ﴿۱۲﴾
ما مردگان را زنده ميكنيم، و آنچه را از پيش فرستاده‏ اند و تمام آثار آنها را مي‏نويسيم، و همه چيز را در «كتاب» احصا كرده‏ ايم. (۱۲)
 ⚘قاتل زنجیره ای
وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلًا أَصْحَابَ الْقَرْيَةِ إِذْ جَاءَهَا الْمُرْسَلُونَ ﴿۱۳﴾
براي آنها «اصحاب قريه» را مثال بزن، هنگامي كه فرستادگان خدا به سوي آنها آمدند. (۱۳)
 ⚘آنه دختری در پاریس
إِذْ أَرْسَلْنَا إِلَيْهِمُ اثْنَيْنِ فَكَذَّبُوهُمَا فَعَزَّزْنَا بِثَالِثٍ فَقَالُوا إِنَّا إِلَيْكُمْ مُرْسَلُونَ ﴿۱۴﴾
هنگامي كه دو نفر از رسولان را به سوي آنها فرستاديم، اما آنها رسولان (ما) را تكذيب كردند، لذا براي تقويت آن دو، شخص سومي فرستاديم، آنها همگي گفتند ما فرستادگان (خدا) به سوي شما هستيم. (۱۴)

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
⚘توی این ختم این آیه ب اسم شما ۱۱۴ مرتبه خونده شده. التماس دعا. ⚘عشق شکلات وَسَوَاءٌ عَلَيْهِمْ أَأَ ...

ممنونم عزیزم🌸🌸ان شا الله مزد از پسر شاه خراسان بگیرید🌸زهرای مرضیه یاورتون باشه🦋

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ممنونم عزیزم🌸🌸ان شا الله مزد از پسر شاه خراسان بگیرید🌸زهرای مرضیه یاورتون باشه🦋

ممنون عزیزم ک اینقدر خوبید

بخشید ک نمیتونم هما پیام ها رو جواب بدم ختم ها خیلی زمان لازن دارن

انشالله خبر استجابت دعاتون رو بشنوم ای خوووب

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
ممنونم دوست قشنگ خیر ببینی انشاالله 😍 منم به رسم ادب برای حاجت روایی شما و استارتر ۳۰ تا صلوات فرست ...

خواهش میکنم خواهر جان ممنونم عزیزم 🌼❤️

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
مرسی قشنگم 😘.شرمنده کردی که⁦🙏🏻⁩🌹

دشمنتون شرمنده خواهر جون. ان شاء الله حاجت روا باشین 🌼❤️

ممنون عزیزم ک اینقدر خوبید بخشید ک نمیتونم هما پیام ها رو جواب بدم ختم ها خیلی زمان لازن دارن انشا ...

خوبی از دل پاکتونه که برا بقیه دعا میکنید🦋🦋