2752
2734
عنوان

دخترم انگشتر خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 49 پست

نگران نباش داداش منم سکه پول قورت داده بود تا میتونی اهنگ بزار برقصید دوتایی سعی کن زیاد بپر بپر کنه میوفته

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر میوه اینا بده روغن کرچک نده واسه بچه خطرناکه یکمم فعالیت داشته باشه روده هاش تکون بخورن روغن زیت ...

روغن کرچم اصلاح شده تو داروخونه مخصوص بچه ها هست و هیج ضرزی نداره، دایی من دکتر داروساز هست ازش سوال کردم

دوستان وعزیزان نی نی سایتی این کاربری چهارممه لطفا نترکونیدم😐😐درضمن کاربری قدیمی هستم😁😁😁
2731
انگشتر این خطر رو داره همیشه یادم اومد خواستم برا دخترم بچگی ش بخرم به همین دلیل منصرفم کردن 

من همش قایم میکردم میرفت پیدا میکرد..دیگه بیاد دفع بشه کلا از دستش راحت بشیم

خدایا شکر واسه دوقلوهام..🥰🥰
مرسی حتما.انقد نذر و دعا کردم تا برسیم بیمارستان

همه کارارو بکن.زیاد همه چی ندی بخوره استفراغ کنه ها.

بسپرش بخدا.نذر هم بگو از الانم بدون نذرت اجابت شده بشین صلوات بفرست.

انشالله فردا این موقع دارین به این ماجرا میخندین

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
یعنی فردا باید تو پی پی ها دنبال انگشتر بگردی؟؟؟ : /discussion/topic/11397331/%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%86%da%af%d8%b4%d8%aa%d8%b1-%d8%ae%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%87?postId=297473930

نه دیگه نمیخوام..بیاد  و بره🤣

نگران نباش داداش منم سکه پول قورت داده بود تا میتونی اهنگ بزار برقصید دوتایی سعی کن زیاد بپر بپر کنه ...

خودش خوددرمانی میکنه..همش میپره این ور اونور

خودمم یادم میفته یهو خندم میگیره

اخه یه لحظه تصور کردم بچت داره پی پی میکنه و شما داری با دستکش تو پی پی ها دنبال انگشتر میگردی هی پی پی کنه بگردی دنبالش بعد بهش بگی تو این یه تیکه پی پی هم نبود دوباره یه تیکه دیگه بنداز😂😂😂😂😂