2733
2734

بیشتررر 

حداقل ماهی ۳کیلو

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی به وزن الانت داره، میزان چربی بدنت، متابولیسمت، همه اینا دخیل هستن، ولی توی سه ماه پنج کیلو حتی اگر وزن نرمالم داشته باشی، امکان پذیره ب احتمال ۹۹ درصددد

۳۰ خرداد ۱۴۰۲ استارت رژیم🥰 این دفعه به خودم قول رسیدن دادم🤗 با تموم سختیا بازم ادامه میدم✋🏻 خیلی شکست خوردم، خیلی جاها کم آوردم ولی این دفعه میخوام که بشه🌼✨
عزیزم توصیه منه مربی به شما اینه درمان بیش از سه کیلو کم نکنید  چون باعث شل شدن پوست بدنتان و ...

اره شنیدم اینو 

نه فکر نکنم بیشتر بتونم کم کنم میگم

ولی ا الانم یه جاهاییم ترک داره با لاغری میره؟🥲

2740
اره شنیدم اینو  نه فکر نکنم بیشتر بتونم کم کنم میگم ولی ا الانم یه جاهاییم ترک داره با لاغری ...

نه عزیزم ترک های پوستی خیلی سخت از بین میرن نهایتا کمرنگ میشن مگر با لیزر که بنظرم اصلا نیازی به از بین برپنشون نیست نه زشت هستن نه اضافی یه چیز کاملا طبیعیه

5 کیلو اضافه میکنم

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔