2733
2734
عنوان

اختلال شخصیت مرزی*کمک*

| مشاهده متن کامل بحث + 4778 بازدید | 31 پست
شادی جان من باهاش خیلی رابطه خوبی دارم..تقریبن تنها کسی هستم که روش تاثیر دارم و حرفم روش اثر داره..اما مشکل اینکه مئلن یکروز با حرفای من یا یه استاد خوب که استعدادشو میبینه پر از انگیزه و شورو اشتیاق میشه ولی فرداش باز میشه همون ادم افسرده بی انگیزه که هیچی براش مهم نیست...فکر کن دو ساله همیشه کنارش بودم همه جا ...ولی دیگه خسته ام از اینکه میبینم هیچ تغییری نکرده...دارواش هم تائیری ندارن
Be the change you want to see in the world

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خواهر من هم چندین سال درگیر بود تا به لطف خدا و کمک دکتر حمیدرضا احمد خانی تونست به درمان برسه دکتر ماهیار اذر رییس گروه روانپزشکی دلنشگاه تهران هستن که الان دیگه پرونده جدید قبول نمی کنن و بیمارهارو به دکتر احندخانی که بهترینرشاگردشون بودن ارجا می دن و بسیار کارشون عالیه
Vesta ممنون..چه جالب اتفاقن سه چهار روز پیش ایشون برای ویزیت رفتیم! خیلی امیدوارم شدم چون قرص تگرتول تجویز کردن چه عااالی که شما هم قبلن رفتین اونجا خیلی خیلی ممنون که گفتی دلگرم شدم
Be the change you want to see in the world
2728
خواهرم متولد 71 هست و اگر درست بگم سه سالی تحت نظر بود البته بعد از شش ماه کاملا اثار بهبودی معلوم بود اما خاصیت داروی اعصاب اینه که تا بخوایرقطع کنی زمیا می بره و باید تحت نظر باشه
الانم سه سال هست که کاملا خوبه و دارو مصرف نمی کنه و شش ماهه که عقد کرده
اوایل درمان باید همگی خیلی صبور باشید و دکتر احمد خانی اهل تجویز داروی زیاد و متنوع نیست این خیلی خوبه اما خب باید حوصله کتید تا با پایین بالا کردن دز دارو به درمان برسید
2740
نمی دونی چقدر دوستش دارم دکتر احمدخانی ارامش رو به خانواده من برگردوند همیشه دعاش می کنم
ان شاالله حتما خوب می شه این مرد جدا از تخصص و کارامدی یک انسان فوق العاده است خیلی باهوشه و بیمار نمی تونه سرش کلاه بزاره که اهمیت زیادی تو درمان داره ان شاالله خیلی زود خواهر گلت هم حالش خوب می شه من درکت می کنم منم خیلی برای خواهرم غصه می خوردم هیچ چیزی تو دنیا حتی بیماری خودم متو به اندازه پریشون حالی خواهرم زجر نداد نگران نباش،حتما حالش خوب می شه
2706