2737
2739

من دوتا دختر دارم امروز رفتم پیش متخصص تعیین جنسیت بعد شستشوی رحمی برام انجام داد و۸۰۰ گرفت گفت تادوروز نزدیکی نداشته باش بعد گفت که میخوام پی اچ رحمتش بگیرم بفرستم برا ازمایش ببینم قلیایی یا اسیدی بعد پس فردا بیا اگه اسیدی بود برات ای یو ای گرم بزارم هرچی سرچ میکنم همچین چیزی نیست خواستم بینم کسی از آیو ای گرم سر درمیاره دومیلیون وهفتصد هزینه بعد میگه دوهفته دیگه درش میارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایو دی گرم بزاره 

اها منم نشنیدم والا منم قصد تعیین جنسیت دارم موندم چ روشی برن مطمئن باشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2740
حالا من رفتم ببینم چی میشه بیا تو همین تاپیک تا بگم برات نتیجه چی شد دعا کن برام

چشم عزیزم انشالله خیره وهمونی میخای میشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

من تعیین جنسیت کردم برام شست و شو هم انجام داد با یه ماده قلیایی بنفش رنگ بود بعد هم گفت با جوش شیرین قبل نزدیکی خودت بشور 

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
من سزارینیم دوتا دختر دارم دیگه نخواستم سومی رو ریسک کنم

بله شما باید لدون شبه جلوبری ....انشاءالله ک مراددلت میرسی ♥️

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
2706