2733
2734
سلام دیروز تاپیک زدم ولی تعداد کمی حضور داشتن ممنون میشم راهنماییم کنین . شب چهارم هم سخت طی شد http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1312727
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
یک سوالم اینه که همش میخواد بعلش کنم راه ببرم تا بخوابه.میترسم این بشه عادتش درسته؟
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
آره دیگه معمولا به اون روشی که به عنوان جایگزین واسه خوابوندن انتخاب میکنیم عادت میکنن، من دخترم رو گذاشتم تو کالسکه موقع از شیر گرفتن الان که ٣ ماه گذشته هنوز تو کالسکه میخوابه، ولی روش بدی نیست بهتر از بغل کردن به نظرم
لبخند تو خلاصه ى خوبی هاست .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فاطمه جان چرا؟ پسرم خودش تمایلی به شیر روز نداشت.خودش فقط برای خواب شید میخواست
ممنون ازتون چثدر طول میکشه به خواب شب بدون بیدار شدن عادت کنن بچه های بدخواب و وابسته به سینه مادر؟
ببین خانومی یه دعا هست با زعفرون باید بنویسی رو پوست تخم مرغ بعد تخم مرغ رو تو سه وعده بدی بچت بخوره من اینطوری از شیر گرفتم حتی یه دفعه هم نیومد سمتم واسه شیر
2740
دیدم توی تاپیک ها فاطمه جون ننوشته بودین ممنون همون سوره زخرف و فجر بود ممنون
الان پسر منم نمیاد سراغ شیر ولی بدخواب و تحریک پذیره
ممنون ملکه ولی اصلا اروم نمیگیره تا شروع میکنم به حرف میفهمه میخوام بخوابونمش اعتراض میکنه فقط شب اول گول خورد خوابید آب هم چون فهمیده جای شیر میدم لج میکنه نمیخوره
دختر من حدود ١٠ روز بعد خیلی خوب شد، یه مقدار اولش سخت هست ولی بعدش خیلی بهتر میشن خیلییی، دختر منم سخت خواب بود الان که گاهی تا صبح میخوابه اینقدر خوشحال میشم، ولی سعی کن حتما به شیر خوردن قبل از خواب عادت بدی پسرتو خیلی کمک میکنه
لبخند تو خلاصه ى خوبی هاست .....
2706