2752
2734

سلام الان رفتم دسشویی خون ابکی قهوه ای ازم رف نه خیلی زیاد ن کم تروخدا بگید از چیه بگید که نیفتاده دارم سکته میکنم 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋

شاید هماتوم داری

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش برو دکترتاخیالت راحت بشه

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2731

باید بری دکتر خب خطرناکه

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

عزیزم سقط که دور از جون بچت به این آسونیا نیست خیلی درد داره اون فقط خون بوده نه بچه باید بری زایشگاه اونا خودشون می‌دونن چیکار کنن خونریزیت قطع بشه البته تو خونه هم میتونی شیاف پروژسترون بذاری ولی اگه بری زایشگاه بهتره

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
هماتوم چیه

خون پشت جفت. اگ داشته باشی باید شیاف اینا استفاده کنی و ی مدت استراحت کنی تا رفع بشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
باید بری دکتر خب خطرناکه

اخه امروز پنج شنبه نیست چ خاکی سرم بریزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋

به خونریزی که پشت جفت اتفاق میوفته در اصطلاح میگن هماتوم

منم داشتم نگران نباش فقط شیاف پروژسترون روزی دوتا ۱۲ ساعته به صورت واژینال بذار و استراحت کن

دستشویی فرنگی استفاده کن

پله استفاده نکن

کار سنگین نکن

خم و راست نشو 

انشالله دو هفته ای خوب میشی 

و خدایی که به شدت کافیست.
اخه امروز پنج شنبه نیست چ خاکی سرم بریزم

ببین بیمارستان نرو که کارو بدتر میکنن.

بلاخره تو شهرتون یه مامایی چیزی نیست بری سونو بدی ببینه چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
ببین بیمارستان نرو که کارو بدتر میکنن. بلاخره تو شهرتون یه مامایی چیزی نیست بری سونو بدی ببینه چیه

تبریزم چرا سونوگرافی هست بازه ولی دکتر نیست ماما و شخصی نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تبریزم چرا سونوگرافی هست بازه ولی دکتر نیست ماما و شخصی نیستن

پس فعلا شیاف بزار ببین قطع میشه یانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40