2733
2739
عنوان

کیا بچه شون رو یه سال دیر فرستادن به مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 46 پست
به چندین دلیل  دلیل اولش وابسته بودن به من  دلیل دوم نمیتونه تو جمع از خودش دفاع کنه&nbs ...

تمام اینا که گفتی تربیت نادرست خودت بوده رو خودت کار کن ...وگرنه بچه ای که بهره هوشی خوبی داره چرا نره مدرسه

چرا ظلم؟ 

اسی منننن دخترم پیش دبستانی رفت کلاس زبان رفت ولی هرکارییییییی کردم دبستان نبود اینقدررر گریه میکرد اینگاری من فوت شدم نیمه اول ۹۵هست بردم چندجا مشاوره حتی معلم مدرسه گفت چ اصراریه بلندش کن سال پیگه بفرست دوماه دیگه میشه۷سال انشالله ازمهر میره اول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا چاره همه اینا مدرسه رفتنه  میره و یاد میگیره مثلا فکر کردی یسال نگهش داری درست میشه؟ بد ...

باز یکسال زمان زیادی هست که خودشو آماده کنه..

کلاس فرستادم بیشتر از یکماه با خودم میبردم و می آوردم هر روز گریه

هر شب کابوس 

حاضر نمیشد تو کلاس بشینه تو سالن گریه میکرد 

با یه بچه ی کوچیک توان ادامه دادن نداشتم 

2731
اونوقت تا سال دیگه اینا درست میشه ،؟ اتفاقا بفرست بره مدرسه با مشکلاتش رو برو شه تا درست شه ن ک فرار ...

چجوری درست بشه 

فکر میکنی معلما میان وقت میزارن برا بچه .. 

هنو پیش جای خوب فرستادم

مربی مثل احمقا نگاه میکرد نه محبتی نه دلگرمی تا بچه م دلش گرم بشه..

مدرسه میخواد چیکار کنه 

2738
پسر من 26 شهریوره دیرتر فرستادمش با ده تا معلم و مدیر و مشاور و روانشناس کودک صحبت کردم قبلش به س ...

مرسی گلم.. خدا حفظشون کنه... الان کلاس چندمه..؟ 

بعد مدرسه موقع ثبت نام گیر ندادن؟ 

و اینکه دولتی ثبت نام کردین یا غیر انتفاعی 

حاضر نشد بره  از استرس شبا تب میکرد 😥

نفرستش امسال

بزن توی نت دکتر محمد رفیعی آگاهان نیرو 

شمارش وردار اگه تهرونی

وقت بگیر برو باهاش مشورت کن

تلفنی هم مشاوره داره حتی انلاین

زنگ بزنی هم معمولا خودش پاسخ میده

خیلی کار درسته

نفرستش امسال بزن توی نت دکتر محمد رفیعی آگاهان نیرو  شمارش وردار اگه تهرونی وقت بگیر برو باه ...

لطف کردی؟ 

مشاوره برای مدرسه یا روحیات پسرم؟ 

ولی بهرحال حتما برای هر ۲ مورد مشاوره میگیرم🤗🤗🌹🌹

مرسی گلم.. خدا حفظشون کنه... الان کلاس چندمه..؟  بعد مدرسه موقع ثبت نام گیر ندادن؟  و ای ...

غیر انتفاعی ثبت نام کردم

اتفاقا مدرسشون کلا خودشون نظرشون اینه بچه های تابستون کلا یه سال دیرتر برن حتی بچه های اردیبهشت و خرداد هم تو کلاسشون هستن

امسال ایشالا میره اول متولد 95 هس

2706