2733
2734
عنوان

محفل دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 37429 بازدید | 6298 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش اومدی فک کنم اونایی که از جواب دادن به سوالات تکراری خسته شدن اومدن اینجا دوره گرفتن😂😂

الهی بگردم براشون😅

مبخوندمتون خاموش 

اینجا انگار تروتمیز تر از دورهمیه بوی نویی میده😂

من یک بار به مدت ۲دقیقه رفتم دورهمی دیگه نرفتم

مامانِ نامی🙍‍♂️
2731
مینا جونم اتفاقاااا خیلییی خیلیب قشنگه من این اسمو خیلی دوس دارم 

,فدای  تو 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
الهی بگردم براشون😅 مبخوندمتون خاموش  اینجا انگار تروتمیز تر از دورهمیه بوی نویی میده😂 من ی ...

خیلی خسته شدیم

کافیه ۲ ۳ تا سوال تکراری جواب بدیم

نامرداااا دیگه با تیربارون سوال خفه میکنن💔

2740
۱ ساااال😂😂 جدی میگما😐

نگوووو .خدایی؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
خب چه خبرا...تعریف کنیدیخورده تامنم حرفم بیاد🥰🥰😉

من بگم بهت درخدمت مادرشوهرم صبح هوس دلمه کرده بود چندبارگفت من دراقدامی داوطلبانه زنگ زدم جاریم گفتم عزیزم ازدلمه های درست میکنی برامادرشوهرت تعریف کردم گفت بیاییددورهم درست کنم گفتم نه توبیا وسایلاشواماده میکنم دگه رفتم دنبالش اوردمش البته تومسیربایه اقاهم تورانندگی دعواگرفتم😉چون معتقدبود خانمارانندگی بلدنیستن منم جوابشودادم تابدونه خانماهرچی بلدنیستن زبونشون خوب کارمیکنه.دگه جاتون خالی جاری دلمه درست کرد 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
الهی بگردم براشون😅 مبخوندمتون خاموش  اینجا انگار تروتمیز تر از دورهمیه بوی نویی میده😂 من ی ...

اره...من میرم اونجا انگاررفتم یه شهردیگه گم شدم...بخداسردردمیگیرم...😁😁الان چندوقتیه که نمیرم...😉

2706