2752
2734
عنوان

محفل دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 37651 بازدید | 6301 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عضو جدید هم میپذیرد؟سعی میکنم دختر خوبی باشم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
منم پرت شدم اینجا😁😅 خوبین خوشین  اینجا موضوع چیه؟

سلام گلم خوش اومدی دورهمیه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
همه رو تگ کردی چرا منو تگ نکردی منم بودم تو تاپیک ها😎

اللهی گلم چندتایی رو تگ کردم بقیه رو زحمت دادم مینا جان دعوت کنن.خوش اومدی عزیزم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
منم تگ نشدم خودمو دعوت کردم 😎😅

خونه خودته گلی

سلام عزیزم انرژی خوبی گرفتم ازت🥺🙂❤️

سلام گلم وش امدی ممنونم

من بگم بهت درخدمت مادرشوهرم صبح هوس دلمه کرده بود چندبارگفت من دراقدامی داوطلبانه زنگ زدم جاریم گفتم ...

به به نوش جااان.خوب کاری کردی گلم.شیرزن

خیلی ام نازه منم دهه شصتی ام میناهای زندگیم همیشه دخترای دوست داشتنی و کار بلدی بودن😎

یکم باهام اشنابشی میبینی من اون مینای تنبل م

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
سلام گلم وش امدی ممنونم

زنده باشی

برام دعا کن 🙏❤️

با قلب های پاکتون یه صلوات مهمونم کنید تا علیرضام برگرده و ازدواج کنیم و خوشبخت باشیم🙏❤️اگه فرستادی بگو تا منم برات بفرستم🫂
زنده باشی برام دعا کن 🙏❤️

روی چشم اگر قابل باشم انشاالله حاجت روا گلم.اگر برات امکان داره بگو مشکلت رو

دمت گرم♥️

فرزانه جون پس بگو این صد تومن ۴ ماه تو حساب بمونه تقریبا چقد وام میشه گرف روش؟

همیشه برام سوال بوداسم اصلیتون چیه؟راستش خجالت میکشیدم کاموا صدات کنم میگفتم ناراحت میشی...اسمت هم خ ...

نه گلم راحت باش

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706