2733
2734

سلام دوستان لطف راهنماییم‌کنید اگ اطلاعات دارین من الان روز ۲۷ دورم سیکلمم اکثرا ۲۸ روزست از چند روز بعد اقدام به شدت تکرر ادرار پیدا کردم هنوزم همینطور تا چند روز پیش کل دوتا پاهام مخصوصا زانو و ساق پام و کمرم به شدت درد میکرد ولی الان هیچ خبری از اون دردا نیس الانم دو روزه انگار سر دلم چیزیه خیلی درد و احساس گرفتگی سر معدم دارم هر چی میخورم‌بدتر میشه حتی رفتم دکتر بهم سرم زد ولی بر عکس همه اصلا سینه هام هیچ تغییری و دردی نداره بی بی چکم دیروز منفی شدم الانم حس پریود شدن دارم بنظرتون کی دورباره بی بی بذارم کی برم از بدم؟ اصلا یعنی خدا از نعمت فرزند دار شدن در این ماه منو نصیب میکنه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم امروز موعدمه..تا قبل کلی درد داشتم بجز درد سینه..الان هیچ دردی ندارم...سه روز پیش بیبی چک زدم ی هاله ی خیلیییی ضعیف افتاد ک بانور فقط معلوم بود..امروز بزنم ببینم چ خبره

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁
2731

خب برو آزمایش خون بده چرا با بی بی چک خودتو اذیت میکنی استرس به خودت وارد میکنی 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
منم امروز موعدمه..تا قبل کلی درد داشتم بجز درد سینه..الان هیچ دردی ندارم...سه روز پیش بیبی چک زدم ی ...

انشالله که این ماه دامنتون سبز بشه به این نعمت . بیا در حق هم دعا کنیم من خیلی دلم میخواد این ماه بادار شم سه سال عروسی کردم‌و این ماه اولین‌ماه اقدامم به صورت جدیه این سه سال هم بدون پیشگیری بوده هم‌من و هم همسر چکاپ کامل شدیم و مشکلی نداشتیم یعنی میشه اولین اقدام جواب بده؟

انشالله که این ماه دامنتون سبز بشه به این نعمت . بیا در حق هم دعا کنیم من خیلی دلم میخواد این ماه با ...

اره بابا چرا نشه..انشاالله که بارداری..دل تو دلم نیس شوهرمو بیدار کنم بریم بیبی چک بخریم..چندسالته دوست عزیز؟منم دوسالونیمه خونمم و ۲۴سالمه..همش میگم زود نباشه

راستی استرسو از خودت دور کن..استرس سمه

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁
2740
زود نیست الان ؟یک روز به موعدم مونده هنوز 

عزیزم ازمایش خون تا یه هفته بعد از رابطه محافظت نشدن نشون میده شما بارداری یا نه شما که میگی 20 روزه نه دیگه بری کاملا مشخص هست چون استرتس داری میگم برو هم مطمئن میشی ولی بی بی حداقل یک ماه یا بیشتر باید باشه تا نشون بده حامله هستی که انشالله باشی 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
اره بابا چرا نشه..انشاالله که بارداری..دل تو دلم نیس شوهرمو بیدار کنم بریم بیبی چک بخریم..چندسالته د ...

عزیزم انشالله.من ۲۶ سالمه .من همسرم به شدتتتت بچه میخواداااا یعنی میدونم اگ نشه خیلی زود نا امید میشه یه بار اینقدر حالم بد بود که رفتم دکتر میخواست واسم دارو بنویسه گفت مطمعنی باردار نیستی با اینکه میدونستم نیستم ولی یه درصد شک کردم گفت برو اول از بده مطعن شو بیا چون داروها خطر داره واسه جنین جواب ازمایش مثبت شد البته مثبت کاذب بود. نمیدونم خطای ازمایشگاه بود یا چیز دیگه شوهر نمیدونی چیکار میکرد از خوشحالی با اینکه من میدونستم غیر ممکنه همش میگه یه روز که احساس کردم بابا شدم خیلی خوب بود الانم میترسم این همه به خودمون حس مثبت دادیم که انشالله شده ولی نشه😞

عزیزم بزار یک هفته دیگه برو مثلا پیش خودت بگو هنوز پنج روز مونده از موعدم 

خیلی حس پریود دارم و این همه چیو خراب میکنه حس پریود که هی میاد و میرم استرس بهم میده که یه وقت پریود نشم 

عزیزم ازمایش خون تا یه هفته بعد از رابطه محافظت نشدن نشون میده شما بارداری یا نه شما که میگی 20 روزه ...

انشالله برم ببینم میتونم امروز برم از بدم میخوام اگ مثبت شد شوهرم نفهمه .پس میتونم امروز برم از بدم یعنی جواب کاذب بهم نمیده؟ 

انشالله برم ببینم میتونم امروز برم از بدم میخوام اگ مثبت شد شوهرم نفهمه .پس میتونم امروز برم از بدم ...

ببخشید من چن روز نی نی سایت نبودم الان پستتون رو دیدم نه آزمایش خون کاذب نداره 

راستی الان الان باید آزمایش داده باشی چی شده؟؟؟؟ جواب شو گرفتی

ببخشید من چن روز نی نی سایت نبودم الان پستتون رو دیدم نه آزمایش خون کاذب نداره  راستی الان الا ...

سلام عزیزم روز موعدم جواب ازمایش خونم منفی بود الان سه روزه از موعدم گذشته ولی هنوز پریود نشدم  نمیدونم چرا تا بحال یادم نمیاد اینجور شده باشم که نامنظم بشه به خودم میگم شاید چون این ماه اقدام‌کردم اینجوری شدم

2706