2733
2739
عنوان

می فهمم اما متوجه نمیشم .

392 بازدید | 25 پست

من حدود ۵۰ روزه بابامو از دست دادم . میدونم نیست اما باورم نمیشه  تو ناخودآگاهم  زنده است .

یعنی همش تو تصوراتم داره طبق روال قبل زندگی می کنه 

میدونم که نیست میدونم راه رفته که بازگشت نداره معجزه نداره 

اما هنوز ب باور کامل نرسیدم همش چشم انتظار شم .

الهم عجل الولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

الهی بگردم خیلی سخته😢

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

بله. تا چند ماه هر وقت بخوای به این واقعیت فکر کنی انگار یه چکش واقعی میزنن تو سر ادم.من واقعا سردرد میگرفتم. اخر نتونستم قبول کنم وگرنه دیوانه میشم.  عقلا قبول دارم اما احساسی نه. اصلا هم کلمه مرگو براش نمیگم.میگم رفت 

2740

اول اینکه تسلیت میگم عزیزم و برات ارزوی صبر دارم

تو به اندازه ی سنت از پدرت خاطره داری 

حالا توقع داری توو ۵۰ روز نبودنشو هضم کنی ؟ 

قد سن الانتم که بگذره باز یه وقتایی میری توو فاز انکار 

عادیههه  من دوازده ساله رفته  برادرمم هشت ماهه  هنوز داغش تازه هست  پیشنهاد ...

خیلی بیشتر از قبل دارم به معنویات توجه می کنم و دنبال مطالب اینجوری هستم 

اما  ته ته دلم  ی جوریم .

الهم عجل الولیک الفرج
خدابیامرزه.زمان می بره تا کمی برات کمرنگ بشه.البته هیچ وقت مرگ عزیزان فراموش نمیشه

خوب دلم تنگ شده  چاره ندارم چیکار کنم .

چند روز دیگه زایمانمه 

اوایل بارداریم  بابام  بیشتر شوهرم میدونست چی ویار کردم چی می خوام هر روز حواسش بهم بود  الان که  ندارمش چیکار کنم .

الهم عجل الولیک الفرج
2706