2752
2734
عنوان

علائم سکته قلبی!

167 بازدید | 25 پست

سلام .من چند وقت پیش یه درد خیلی شدید کل قفسه سینه رو یهو گرفت اینقدر شدید بود ک فقط داد میزدم و نفس نمی‌تونستم بکشم و به گرفتگی خیلی زیاد بود کل قفسه سینه چپ و راست و این درد بیست دقیقه ای طول کشید ما اورژانس رفتیم بررسی کرد و رفتم سونوی کلی دادم و چیزی نبود چند روز بعد رفتم نوار و تست ورزش دادم چیزی نبود و بعد چند هفته رفتم اکو دادم ک گفت فقط افتادگی دریچه میترال خیلی خفیف داری الان میترسم نکنه اونجا من سکته کردم متوجه نشدم ؟لطفا راهنماییم کنید

فشردگی و درد قفسه سینه و درد قسمت بالای سینه ی سمت چپ از مهم ترین علائم سکته قلبی هستن 

و  درد گردن، شانه، درد پشت و حتی دست چپ هم علایم ثانونه شایع هستند 

در مورد شما نگران نباشید سکته با عارضه های قلبی عروقی متفاوت هست و پزشک می‌تونه تشخیص بده 

مشکل شما منوط به همون افتادگی دریچه س

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه سکته قلبی کنی بدون علایم که. احتمالا اسپاسم بوده. افتادگی دریچه میترال هم نصف جمعیت دنیا دارن& ...

اینقدر درد داشتم کل قفسه سینه م فقط گریه میکردم و جیغ میزدم و بعد بیست دقیقه نرمال شدم اما اونشب نوار نگرفتن ازم خودم دورپز بعدش نوار قلب دادم و تست ورزش بتظرتون تو نوار یا اکو یا تست دیده میشه؟

2731
 فشردگی و درد قفسه سینه و درد قسمت بالای سینه ی سمت چپ از مهم ترین علائم سکته قلبی هستن  ...

مثل قولنج یا گرفتگی شدید کل قفسه سینه م بود جوری ک خم شده بودم و خودمو بغل کرده بودم نمی‌دونم چی بود تابحال تجربه نکردم خیلی میترسم ک سکته نباشه 

اینقدر درد داشتم کل قفسه سینه م فقط گریه میکردم و جیغ میزدم و بعد بیست دقیقه نرمال شدم اما اونشب نوا ...

عزیزم اصلا درد شدید علایم سکته نیست. اگه هم کوچکترین مشکل قلبی ای باشه اکو نشون میده. درد سکته قلبی تیر کشیدگی در حد یک دقیقه و کمتر هست. شما احتمالا اسپاسم معده یا ناحیه سینه داشتیم که درد شدید و طولانی بوده 

سکته رو بیمارستان تشخیص میده

سکتع قلبی فقط ۲۰قیقه وقت داره جلوشو نگیره مردی

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
عزیزم اصلا درد شدید علایم سکته نیست. اگه هم کوچکترین مشکل قلبی ای باشه اکو نشون میده. درد سکته قلبی ...

وای مرسی ازتون خیلی ممنونم با اینکه چند ماه گذشته و بارها نوار قلب دادم بازم میترسم بخدا همش میگم نکنه سکته بوده باشه 

فشار معده بوده به قفسه‌ی سینه 

من دقیقا این مورد برام پیش اومد فکر میکردم دور از جون دارم میمیرم 

اما هیچی نبود و قلبم هیچ مشکلی نداشت 

برای معده بود که فشار شدید آورده بود 

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...
سکته رو بیمارستان تشخیص میده سکتع قلبی فقط ۲۰قیقه وقت داره جلوشو نگیره مردی

من ۲۰دقیقه ای تو خونه درد داشتم تا داداشم رسید سریع رفتم اورژانس اونجا دکتر علائم چک کرد ترسید از کبد باشه رفتم سونو همه چی سالم فقط از قلب غافل شد راستش ک یکی دوروزه بعد رفتم نوار دادم و تست ورزش

مثل قولنج یا گرفتگی شدید کل قفسه سینه م بود جوری ک خم شده بودم و خودمو بغل کرده بودم نمی‌دونم چی بود ...

ببینید این علایم برای سکته قلبی هستن اما به این معنی نیست که عارضه های قلبی عروقی این علایم رو نداشته باشند 

شما با ناهنجاری های عروقی یا دریچه ای مثل افتادگی دریچه هم همین علایم رو خواهید داشت 

و مهم ترین معیار تشخیص درست اونها آزمایشاتی هست که انجام دادین 

با انجام اکو تشخیص درست لحاظ شده و اگر سکته بود بهتون گفته میشد 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
اگه وسواس فکری داری داری در مورد بیماری به فکر درمان اون باش

از بعد کرونا اینجوری شدم راستش الان کلی تغذیه مو عوض کردم زیر نظر متخصص و مولتی ویتامین میخورم اما کافیه یکم استرس بگیرم و غصه بخورم همه چی بهم میریزه عزیزم 

از بعد کرونا اینجوری شدم راستش الان کلی تغذیه مو عوض کردم زیر نظر متخصص و مولتی ویتامین میخورم اما ک ...

بله مشخصه. معده تون هم عصبی هست. حتما در اولین فرصت یه روانپزشک برین که علایم سایکوسوماتیکتون مزمن نشه