2733
2734
عنوان

کیست درمویید

1680 بازدید | 16 پست
کسی بوده اینجا که کیست درمویید داشته باشه میشه روند تشخیص و درمانش بهم بگید بعد از سقطم رفتم سونو تو تخمدانم توده غیر طبیعی دیدن احتمال کیست درمویید دادن خیلی نگرانم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
سلام کیستت چند سانته ؟ منم نزدیک یکساله یه کیست دارم که 22 میل هست و دکتر گفت احتمالا کیست درموییدیا اندو متریازه و برام ام ار ای نوشت چند وقت پیش ام ار ای شدم ولی هنوزجواب گزارشو به دکترم نشون ندادم چون منتظرم جواب ازمایشم هم بیاد بعد برم پیش دکترم ولی خواهرم که گزارش ام ار ای رو ترجمه کرد نوشته بود همه چیز نرماله و کیست هم یه کیست ساده ست البته دکترم گفت کیست در مویید مانع بارداری نمیشه و چون کوچیکه نیاز به عمل نداری ولی اندو متریاز مانع بارداری میشه و باید عمل کنی
سلام.بچه ها من کیست درمویید دارم و ازمایشات ام ار ای انجام دادم رفتم پیش خانم دکتر شایانفر گفتن باید جراحی باز بشم بچه ها کسی تا حالا پیش این خانم دکتر عنل کرده؟ عملهاش چطوره؟ راستش من خیلی میترسم تورو خدا راهنماییم کنید ؟ ایا بیهوشی کاملش دردی منوجه میشید؟ چند ساعته عملش؟
سلام من هم کیست درمویید داشتم عمل کردم مال من 5 سانت و خورده ای بودنزدیک 6 سانت فکر کنم بود. دکتر گفت شاید کل تخمدان رو گرفته باشه و مجبور باشیم تخمدان رو در بیاریم چون در این صورت تخمدانی باقی نمونده .ولی وقتی سونوی واژینال رفتم دکتر گفت احتمالا بتونیم فقط کیست رو در بیاریم .عمل کردم خدا رو شکر فقط کیست رو در آوردند.عملش دکترها میگن ساده و سبک هست و خیلی طول بکشه 45 دقیقه است.ولی خوب بعد عمل بالاخره درد رو داری دیگه .
عاقبت در یک شب از شبهای زود کودک من پا به دنیا می نهد .آن زمان بر من خدای مهربان .نام شورانگیز مادر می نهد .
ماه ستاره جان منم از همون دردش میترسم ولی خدا بهم رحم کنه خیلی نگرانم چون کیست منم درموییده 8در 9میلی متره 😭😭😭😭 منم چون ناراحتی قلبی دارم هنوز نرفتم جراحی کنم چون خیلی استرس دارم وخیلی نگرانم 😢😢😢😢
2706