2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بدقولن من سال ۹۹ خودرو صفر تحویل گرفتم

اسفند ۹۸ رو تیر ۹۹ دادن 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

فقط سايپا نيست بقيه شركتا هم هستن ولي هرچي ته مونده گزاشتن منم ميخواستم ثبت نام كنم ولي دودل شدم خوبا رو زرنگا بردن تا اخر سال سقف توليدشون پر شده

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
2738
اگه میتونی از جایی صد تومنو جور کن یه ماه اگه اسمت دراومد بعد طلا بفروش  اگه ماشین نداری خوبه

تو اين دورو زمون حالا هيچ كس قرض نميده اونم يك ماه ونيم 

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
فقط سايپا نيست بقيه شركتا هم هستن ولي هرچي ته مونده گزاشتن منم ميخواستم ثبت نام كنم ولي دودل&nb ...

یعنی همه شرکتا میفته برا ۴۰۳ تحویلش؟

بقیه شرکتا گرونن اونا رو نمینویسم

یه 
اسفتد ثبتنام کردین؟چ ماشینی؟ با ۳۵۰ چی میتونم بنویسم؟

بهمن اگه اشتبانکنم ما ۱۰۰گذاشتیم توحساب برداشت کردن سایناsتا همین جاشومیدونم

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706