2733
2734
عنوان

کیا ۱۶ام ماشین ثبتنام میکنن سایپا ارزش داره بنویسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6083 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گوشواره و انگشتر و حلقمو می‌خوام بفروشم واسه صد تومن فقط موندم تحویلش چند ماهه س..اگه طولانی باش ...

۶ماهه هم بدن خوبه  ولی میگن سایپا بدقدله ولی فامیلمون ۴ماهه گرفت زیاد علافش نکردن

یه 
2731
یعنی دیگه امسال ثبت نامش نیست ،مگه میشه فقط یکماه این ماشین ثبت نام شه

گفتم ك تا اخر سال سقف توليدشون پر شده منم اگه ميدونستم دفعه قبل هرجور شده پولو جور ميكردم مينوشتم 

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
پلاک فعال ندارم  ولی دوسال گذشته  شما این ۴۸ ماه و مطمئنی ؟ یعنی شامل من نمیشه؟

بله ۴۸ماه باید از آخرین خریدت از ایرانخودرو و سایپا گذشته باشه جز شرایط ثبت نامشه موقع ثبت نام نوشته

ما دنا پلاس تو مرحله قبل نوشتیم  نوبتمون واسه تابستون ۱۴۰۳افتاد

تحويلي دنا دير برا همه . ولي هايما طرح مادران ٣ ماهه بوده تحويلش😭😭🤦🏼‍♀️

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  

من ماشینمو سر موقع تحویل گرفتم سه ماهه بود ولی همزمان با من همکارمم به اسمش در اومد به موقع ندادن...برای ماشینم طلا فروختم اگه الان طلاهامو داشتم بازم مبلغش کمتر از پول ماشینم بود پشیمون نیستم خداروشکر...ولی اگه قراره کل مبلغو یه جا نریزی هی به نرخ روز پول بگیرن ازت مفت گرونه