2737
2734
گیییییج شدم یکی میگه سبک باشه، عصایی بردار یکی میگه عصایی نمیشه بچه رو چرخوند سمت مادر، چونکخیلی برام مهمه، مبله بردار از اون ور خیلی برام مهمه که چه در حالتیکه بچه پشتش به من هست یا برعکس صورتش سمت منه بشه راااااااحت کالسکه رو راه برد ، چون بعضیاشون وقتی بچه رو به روته کالسکه خیلی بازی درمیاره و روندنش سخته . کاپلا مبله کسی داشته ؟ کریرش خوبه ؟ خیلی سنگین نیست.؟؟ شهر خودم فقط چیکو و گود بی بی داره خیلی دنگ و فنگ دارن و سنگینن .... طفا راهنماییم کنید :((

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من ارابه گرفتم خیلی هم راضی بودم دوطرفه میشد و سبک بود و گرونم نبود تقریبا تا ده ماهگی پسرم میترسید پشتش به من باشه تو کالسکه و براهمین میچرخوندم سمت خودم
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2740
سلام به نظر من خیلی بستگی به این داره که کی میخوایی ازش استفاده کنی مثلا من چون دخملی مرداد به دنیا میاد و تو زمستون هم خیلی کالسکه کاربرد نداره من عصایی گرفتم که برای بهار خوب باشه سبک هست و وقتی جمع میشه خیلی جای کمی میگیره برای نوزاد هم یه تشک اضافه داره که نرم باشه و مثه کیسه خواب هستش اما خوب رو به مادر نمیشه که برای زمانی که من میخوام ازش استفاده کنم نی نی دیگه بزرگ شده
منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان. حضرت محمد (ص) فرمودند : هرکس مردم را از این دعا با خبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا می کند.
منم دوست داشتم مبله بخرم اما به اصرار همسرم عصایی خریدم و خوب راضی ام
منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان. حضرت محمد (ص) فرمودند : هرکس مردم را از این دعا با خبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا می کند.
2706