2737
2734
سلام. من عاشق شکلاتم. خیلی زیاد. روزم بدون شکلات نمیگذره. قهوه هم زیاد میخورم ولی نه مثل شکلات. ولی به خاطر بارداریم شوهرم خیلی گیر داده که نباید بخورم. جاهای مختلف مطالب مختلف خوندم که مشکلی ازین بابت وجود نداره. اونایی که عاشق شکلات هستن مثل من، تو بارداریشون مشکلی پیش نیومده؟ بارداریم تو ماه اوله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکلات سطح انرژی جنین رو بالا میبره اگه میتونی مصرفش رو محدود کن یا از شکلات هایی که شیرینی کم تری داره استفاده کن درضمن دیابت بارداری مشکل بزرگی هست که در اثر خوردن شیرینیجات و برنج و ماکارونی و سیب زمینی و این جور چیزا به وجود میاد بزرگترین مشکل رو همین در نظر بگیر مصرف شکلات رو میتونی محدود کنی ولی قهوه رو تا میتونی کلا قطع کن شکلات کاکائویی هم که مطلقا استفاده نکن
پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2731
شکلات مگه چشه
میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2740
قهوه اصلا خوب نیست باعث میشه رشد جنین کم بشه شکلات هم خیلی کم
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
منم عاشق شکلات و بستنی بودم شوهرم نمیخرید برام دعوام میکرد بقیه برام میخریدن قایمکی میخوردم حال میکردم شوهرم میفهمید حرص میخورد فقط
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
خوبه شما فقط سر شکلات خوردن مشکل داری من سر همه چی از بس تو این چند ماه گفته اینو بخور اونو نخور خلم کرده ولی کلا شکلات زیاد خوب نیست
دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
2706