2733
2734

این مرد برای جلب توجهم شب و روز نداشت تا بله بگیره و رضایت خونوادمو جلب کنه هزار مصیبت کشید ۴سال ب هر دری زد ولی الان ک ازدواج کردیم پاش از لای در رد شده ی رویی باز کرده ها انگار همون نبود 

نمیگم بده خیلی خوبه بیشتر اوقات ولی وقتی میفته دنده لجش دیگه هیچکس جلودارش نیس منم بخاطر زحمتاش و حفظ حرمتای زندگیمون کوتاه میومدم ولی امروز تصمیم گرفتم برگردم ب خود قبلیم انقدر سرد و بی خیال میشم و میدوونمش بفهمه کی ب کیه 

چخبره این مردا مثل ادم نمیتونن زندگی کنن باید حتما عذاب بکشن ک قدر بدونن حالا ها بیا مهربون باش خوب باش رعایت کن فک میکنن خبریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چقد ناراحت شدم همیشه میترسم همچین بلایی سرم بیاد متاهل شدنی

والا منم میترسیدم سرم اومد بیشتر اوقات انقد خوبه همه اطرافیان میگن خوش بحالت ولی بعضی وقتا ی حال عجیبی میشه ی رویییییی باز میکنه اصلا میمونم میگم نمیترسی ولت کنم میگه ن کار از کار گذشته منم دیگه تصمیم گرفتم زحر چشمشو بگیرم

اتفاقا تغییر نکرده شما رد فلگ رو ندیدی.ادمی ک چهارسال بهش گفتید نههه نههه و انقد رفته اومده تا قبول کردید از همون انرژی لجبازیش نیرو گرفته دیگه.حالا تو هر چیز دیگه هم رو لج بیوفته همینقدر پیگیره🫤

والا منم میترسیدم سرم اومد بیشتر اوقات انقد خوبه همه اطرافیان میگن خوش بحالت ولی بعضی وقتا ی حال عجی ...

نه نکن 

بنظرم اینکه سرد شی و بیخیال شی بدتر میکنه کارو 

با یه مشاور صحبت کن خودسر هرکار انجام نده

خدایاشکرت❤️✨
دیگه خرش از پل گذشته سردی جواب نیس بقیه ش بستگی به سیاست خودت داره نباید کوتاه بیاییم و ضعیف باشیم و ...

با زبون خوش ادم نمیشه ۳روژه هرچقد محبت کردم سعی کردم منطقی حرف بزنم اصلا روش بازتر شد دیگه وقت خشونته دقت کردم خونرو سرش بشکنم تو همچین مواقعی ب خودش میاد 

بهم میگفتا اسمت بره تو شناسنامم عوض درمیارم ب شوخی میگرفتم 😐

خسته نباشید عزیزم😀بنده خدا چقدرم صادقه خودش میگفته تو ب شوخی میگرفتی🤣🤣🤣

من اصولا ب خانوما میگم اعتماد بنفس داشته باشید و نذارید شوهرتون پررو باشه و...ولی شما چون تنها مشکل شوهرت اینه ب نظرم درگیری ایجاد نکن،لجبازی هم با سردی درست نمیشه.بپذیر ک همینجوریه و قلقش رو پیدا کن

خسته نباشید عزیزم😀بنده خدا چقدرم صادقه خودش میگفته تو ب شوخی میگرفتی🤣🤣🤣 من اصولا ب خانوما میگم ...

بارها میگفت انتقام در راه است بزار خرم از پل بگزره فلان منم میخندیدم چون انقد کوتاه میومد انقد حرف حرف من بود ک میگفتم چی میکنه اخه الان ی حرصی ب من میده گاهی ی حرصیییییی میده 

نه ازین بدتر هاشم مشاور اوکی کرده اینکه یه مسخره بازی سادس😂

مسخره بازیش اینجاس ک انقد اعصابمو خورد کرد زدم بلاکش کردم ی مدت تنها باشم فلان کلیدو انداخت اومد تو میگم منو ببر خونه بابام میگه راه نداره خودمم نمیتونم برم شهر دیگس فقط باید بشینم خرص بخورم

2706