2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چجوریاس میشه یکی صفرتاصدشو ی توضیح مختصر بده اصن بگه چی هس

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

به منم یاد می‌دین 

مثل بورسه؟ 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
چجوریاس میشه یکی صفرتاصدشو ی توضیح مختصر بده اصن بگه چی هس

یه ربات تو تلگرام بود ضربه میزدی رو صفحه سکه جمع میکردی اول ارزشی نداشت الان انگار ارزش پیدا کرده که دیگه نمیشه سکه جمع کرد

ثوصیثه صوثیص

یه بازی تو تلگرامه ،بازی هم نه ،نمیدونم چه جور توضیح بدم ،یه سکه بزرگه که روش:میزنی پول جمع میکنی البته خودش رباتم داره که سکه ها رو جمع میکنه

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
یعنی الان دیگه نمیشه جمع کرد؟

فعلا نه ولی انگار قراره دوباره شروع به کار کنه ،من الان یه مدل دیگشو رو هم نصب کردم که میگن اینم مثل نات کوین داره ارزش پیدا میکنه

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
یه ربات تو تلگرام بود ضربه میزدی رو صفحه سکه جمع میکردی اول ارزشی نداشت الان انگار ارزش پیدا کرده که ...

چ جالب..دیگه اینجور چیزای نیس  بریم توکاررش؟

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏