2733
2739
سلام من یک سال وشش ماه از زایمان اولم میگذره دومی رو میخوام زایمان کنم دکترم گفته میتونم طبیعی زایمان کنم اما خودش انجام نمیده عمل رو کسایی که این کارو کردید اولا بگید راضی بودید تحربه خوبی بود بعد پیش کدوم دکتر وبیمارستان?
معجزه خدا رو به چشم دیدم چقدر زیباست.
من از سزارینم راضی نبودم درد طبیعی چندساعت کشیدم ولی اخر گفتن نمیتونم طبیعی زایمان کنم بردنم سریع اتاق عمل ولی فکر کنم الکی گفتن چون نذاشتن روند طبیعی طی کنم زود کیسه ابم خالی کردند بچه افتاد تو خشکی بعدشم امپول فشار زدن نفسم دیگه بالا نمیومد کم اورده بودم
معجزه خدا رو به چشم دیدم چقدر زیباست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ٧ یال از زایمانم میگذره دکترم گفت ریسکه . ممکنه جای بخیه ها پاره بشه . گفت من تو شهرهای دور این کار رو کردم اما پیشنهاد میکنم این کار رو نکنی .
زندگی تابلو نقاشی ست نه مسئله ریاضی ازش لذت ببر بهش فکر نکن!
2738
عزیزم یعی کن زیاد بهش فکر نکنی . اتفاقیه که بالاخره میافته . زن داداشم مثل تو شد سر اولی خیلی اذیت شد دو تا درد رو مشید اما دومی رو راحت سزارین شد و اذیت نشد . ان شاء الله دومی رو به راحتی بدنیا بیاری.
زندگی تابلو نقاشی ست نه مسئله ریاضی ازش لذت ببر بهش فکر نکن!
دکتر نفیسه ظفر قندی دکتر فرحناز ترکستانی و دکتر سکینه محسنی موید رو سرچ کن تو نت اینا رو میدونم انجام میدن اخریه 6 ماهه پیش دوستم رفت پیشش و راضیم بود منم دلم میخواد طبیعی باشه این ولی هم خودم نمیدونم 2 هفته تحمل کنم هم شوهرم نمیزاره
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...
دوستم فاصله دوتا زایمانش 18 ماه بود
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...
2706