2733
2739
عنوان

زایمان طبیعی بعد از یک بار سزارین تحربه کرده ها میان سوال دارم*

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 61 پست
اخریه بله وقت میده خیلیم خوش اخلاقه کل زایمانم پیشه ادم میمونه
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم چرا میخوای این کار رو کنی تو اگه لگنت واسه زایمتن طبیعی خوب بود همون اولی را زایمان موفق میداشتی .در ضمن خیلی فاصله از سزارین قبلی کمه که خودش منجر به افزایش خطر پارگی رحم با شروع درد زایمان میشه .در ضمن مگه چند تا بچه میخوای که اینطوری میخوای ریسک کنی .این معمولا واسه افرادیه که قصد تعداد زیاد حامگی را دارن و سزارین به تعداد زیاد هم خطرناکه
التماس تفکر
نه از روی شکمم معاینه کرد گفت سر بچت پایین میتونی زایمان کنی خیلی با تجربست از روی نبضم گفت بچت پسره سر دخترمم همینطور ولی حیف زایمان انجام نمیده
معجزه خدا رو به چشم دیدم چقدر زیباست.
2731
2740
منم فاصله بچه هام دوساله یعنی 26 تیر ایشالله زایمان دارم اگه قصد بچه داری نزار بیشتر 5 سال فاصله بیوفته شدیدا پشیمون میشی
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...
بازم منتظرم دوستان بیاید از تجربه خودتون ودیگران بگذارید با جزییتاش که بعد از چندوقت زایمان داشتن و چندتا بخیه خوردن چقدر درد کشیدن و چه کار کنیم دردمون کمتر بشه وبیمارستانی که رفتن هم بگید
معجزه خدا رو به چشم دیدم چقدر زیباست.
2706