2752
2734

دارم به این فکر میکنم چطور خواهر شوهرای سابقم رفتن یه زن رو برا داداشمون صیغه کردن در حالی که من هنوز جدا نشده بودم،چطور وکیلم رشوه گرفت،چقدر من ساده ام ،و آدمای اطرافم زرنگ و بیرحم

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخی ولی من انجام دادم اصلا درد نداشت

مال من به عصب رسیده دوتا هست این اولشی ک قبل عصب کشی درد داشتم گفتم اول اینو انجام بده ولی فکر کنم اون یکی دیگ درد نگیره چون الانم درد نمیکنه هنوز به عصب نرسیده

دارم به این فکر میکنم چطور خواهر شوهرای سابقم رفتن یه زن رو برا داداشمون صیغه کردن در حالی که من هنو ...

بجای اینکه بگن برو زندگی کن

بدترش کردن

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم

باید بگین چرا خوابی ب اونا که خوابن . تو این ساعت ها انرژی کیهانی بالا هست. برای جذب انرژی. 🌷

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
مال من به عصب رسیده دوتا هست این اولشی ک قبل عصب کشی درد داشتم گفتم اول اینو انجام بده ولی فکر کنم ا ...

عصبی کشی رو وقتی انجام میدن که به عصب برسه وگرنه ترمیم میکنن،بعد کلا روندکار یکیه برا همه عصب کشیا،من اینقد درد داشت شب میرفتم امپول میزدم ولی وقتی انجام داد دردش تموم شد فقط به سرما و گرما چند روز حساس بود،البته بدن ادمها و واکنش عصبی سیستم بدنشون فرق داره

بجای اینکه بگن برو زندگی کن بدترش کردن

درسته آقایی ،ولی جوابتو میدم،آره چطور بهش نگفتن برو زندگی کن ،بچت گناه داره،مغزم هنگه

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
2706