2737
2739
عنوان

خیلی سال گذشته اما هنوز نفهمیدیم...

51883 بازدید | 1796 پست

هزار و صد و هشتاد سال و چند شب قدر بي حضور ولي معصوم سپري شد... 

و  نفهميدم که شب قدر، قدر و منزلتش را از شما ميگيرد...

آقاجانــم دعا کنید طولانی شدن غيبت شما و بي پناهي ما باعث مضطرانه اَمَّن يُجيب خواندن امشبمان باشد تا در تقدير امسالمان بنويسند:

👈ظهور مهدی فاطمه 

در شب تقدیرها بدنبال آن منجی پنهان ِپیدا میگردیم. تا بلکه پر کنیم پیمانه های خالی مان رو تا بلکه جهان این گونه به سامان برسد..

جای‌ خالی رو پرکنید. 

شب قدر از خدا میخواهم...

نذر میکنم که برای تعجیل در ظهورت.... انجام دهم.  «نذر در حد توانم» 

فرا رسیدن شب های قدر گرامی، 

و ضربت خوردن و شهادت امیرالمومنین، حضرت علی علیه السلام تسلیت باد. 

اگر دوست داشتین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنیم 🌱

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

يَارَبِّ ، إِنَّكَ تَدْعُونِى فَأُوَلِّى عَنْكَ ، ... فَارْحَمْ عَبْدَكَ الْجاهِلَ...

ای پروردگار من، تو مرا می‌خوانی و من از تو روی می‌گردانم ، ... بر بنده نادانت رحم کن.

✘ روی گردانی از رحمت الهی، نشانه‌ی جهل است.

و ما ساکنان عصر جهالتیم؛

که صدها سال، دست محبت خدا را پس زده‌ایم ، و از سایه‌ی مهرش گریخته‌ایم!

- سندِ این جهل ،

شرید (آواره) و طرید (رانده) و فرید (تک) و وحید (تنها) ماندنِ آیینه‌ی تمام قد خـــدا در میان میلیاردها انسان است !

- وَجُدْ عَلَيْهِ بِفَضْلِ إِحْسانِكَ ...

اما... هوای دنیا، هر قدر غبارآلود و جهالت زده، مانعِ بارش احسان و نزولِ فضل تو نمی‌شود!

«دعای افتتاح»

✦ بگذار زیر آسمانِ مهرت، دعای باران بخوانیم ...إِنَّكَ جَوادٌ كَرِيم

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با وضو آمد به قصد

لیلة الفرقت، علی!

ابن ملجم در شب احیاء

چه قرآنی گشود...

▪️ شمشیر ابن ملجم بر سر تو فرود آمد و قلب کودکان شهر شکست... پیشانی تو شکافته شد و یتیمان خون گریه کردند...

▫️ شهر پُر شده از صدای خاموشیِ کودکان و یتیمانی با کاسه هایی پُر از خالی... و زمزمه سوالی بی جواب، که

دیگر صدای دلنشین آهنگ دَر، از کدام کوچه به گوش خواهد رسید؟ دیگر آهنگ گام هایش در کدام گوش نجوا خواهد شد؟

▪️ وقتی بهانه‌ی شب های یتیمان و روزهای کودکان پَر کشید، دیگر شب ها ماندند و کیسه هایی پُر از خالی و سکوتی که گوش شهر را کر کرده...

▫️ و اینک یتیمانی که خود مقصرند، مقصرِ نبود پدر در شب قدر؛ وقتی قدرش را ندانستند...

▪️ خدا خُلفِ وعده نمیکند، قدر پدر را ندانی دریغش میکند؛ از آنها علی میگیرد و از ما ولی...

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

اللّٰهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَيْكَ فَقْدَ نَبِيِّنا صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَآلِهِ ، وَغَيْبَةَ وَلِيِّنا ...

شکوِه از هجران پــــدری از جنس آسمان

شرافت است بــرای دِلِ منتظران .

آنان‌ که زنگار تمام غصه‌های پوچ زمین را

از تار و پود قلبشان زدوده‌اند؛

و تنها غم آسمانی و جانسوز وجودشان،

دردِ هزار سال یتیمیِ عالم است و بس...

«دعای افتتاح» 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

🎞امشب هیـــــچ چیز جز خودش را  از امام زمان ( عج ) نخواهید!

همه مریضها شفا پیدا کنند، همه برهنه ها پوشانده شوند، همه اسیرها آزاد شوند، یعنی چی؟!

یعنی تو ظهور کنی...

آدمِ زرنگ، تو این شب‌های استجابت، بی نهایت رو از خدا می‌خواد.

✍️روزها و شبای باقیمونده از این رمضان هم به سرعت نور می‌گذره. باور کن اگه توی این شب‌ها، کمتر توی فضای مجازی و اینستا و تلگرام و توییتر و... بچرخی، چیزی رو از دست نمیدی، تازه سود هم می‌کنی.

⚠️این معامله ی بدون ضرر و با سود ۱۰۰۰ برابری، فقط سه شب در سال به سراغت میاد.

👌 حواست باشه:توی شب‌های قدر، قدر ما مشخص میشه. قدرِ تو امام زمانه، به کمتر راضی نشو!

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2738

تقدير امسالش رو بنويسيد:

ياري امام زمان!

- آخه چطور ممکنه؟ اون که خيلي گناه کرده...

+ آره سابقه بدي داره، ولي ببين چقدر پشيمونه؛ ببين چطور عزم کرده که ديگه هموني بشه که خدا و امامش ميخوان؛ ببين چطور از دوري امامش بي تاب شده. تو از کجا ميدوني که اون "حر" امام زمانش نيست؟!...

👌 اي کاش فرداي شب قدر مکالمه فرشته ها اينگونه باشد.

شبهای قدر، وقتِ بلوغِ قلبـه

بزن به دریای عاشقی...

باید بزرگ بشی...

به قَــدْرِ آسمون

بهترین کار در شب قدر اینه

که با امام زمان

بعنوان حجت زنده خدا در زمین،

برای رشد و تعالی بشر ارتباط برقرار کرده

👈و تکلیفمونُ

برای سربازیِ او مشخص کنیم🙏

امامِ کعبـــه

چه " غریبانه " رستگار شد !

تمام ‌کوفه های جهان

خراب بادا...

به نام عزّتِ بی پایانِ علی... أللّهـم أَفطَرنا

✍️نکته

خَيرٌمِن ألفِ شَهر یعنی بالاتر از هشتاد سال

چقدر بالاتر؟ کسی نمیدونه

یعنی اگه هشتاد سال گناه داشته باشی

اما با شناخت بیای؛

میتونی تمومش کنی و از نــو...

اللهم عجل لولیک الفرج 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

یا امام زمان ادرکنی

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2706