2752
2734
عنوان

کراش زدن تو مترو

189 بازدید | 15 پست

بچه ها اگر از یکی تو مترو خوشتون بیاد تو اون موقعیت چیکار میکنید؟مثلا طرفو کلا ول میکنید و هیچ کاری نمیکنید یا قدمی برمیدارید؟

اصلا براتون پیش اومده تاحالا چنین چیزی؟😂😂🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با اجازه اسی کسی هست کمکم کنه خیلی حالم بده 😭😭😭

وا خب خودت تاپیک بزن

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
پیش اومده اما کاری نکردم بلعکسشم پیش اومده از من خوششون بیاد باز من تحویل نگرفتم

دقیقاا

معمولا اینجوریه.

از کجا میشه فهمید طرف متقابلا خوشش اومده از ما مثلا تو یه همچین محیطی؟😂

دقیقاا معمولا اینجوریه. از کجا میشه فهمید طرف متقابلا خوشش اومده از ما مثلا تو یه همچین محیطی؟😂

من یبار اینجوری شد هردومون خوشمون اومده بود چون یبار من نگام افتاد می‌دیدم اون داشته منو نگاه میکرد یبار من داشتم نگاه میکردمش یدفه نگاش افتاد کلا چندبار همو نگاه کردیم هم اینکه یبار لبخند زدیم بهم اما چه فایده 😥هنوزم یادش میفتم میگم عشق در یک نگاه همون بود کاش جرعت جلو رفتن یکیمون داشت اما منکه دخترم برام زشت بود اون باید میومد اما اصلا پسر پررویی نبود این اتفاق تو مترو نیفتاد بیرون تو خیابون جلو دانشگاه بود

☕🎵🍫🍻
من یبار اینجوری شد هردومون خوشمون اومده بود چون یبار من نگام افتاد می‌دیدم اون داشته منو نگاه میکرد ...

واییی آره دقیقا میفهمم چی میگی

خیلی بده تو اون موقعیت چون اگر دختر بخواد جلو بره کلا زشته،چه عشقا که اینطوری میتونست شکل بگیره ولی نگرفت🥲🥲

2706