2737
2739
عنوان

از سایت نود و هشتیا...

269 بازدید | 37 پست

از اولین سایت هایی که با دنیای رمان مجازی آشنامون کرد... یادش بخیر!

چقدر هم از رمان هایی که اونجا نوشته شد، چاپ شد.

بیاید دور همی خاطره بگیم از رمان ها.

کدوم رمان رو دوست داشتید؟

هنوزم میخونید؟ چی می خونید؟

رمان مجازی بگید

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازدواج اجباری😂همه خوندنش 

یادش بخیر تو یه سنی چقد رمان میخوندم من 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
من الان دارم برزخ ارباب رو میخونم بنظرم خیلی طولانی و کش دارش کردن  نه طنزه نه  هیچی ...

من عاااااشق رمان های صدف هستم لعنتی عالیه.

آن سالها و گل های آفتابگردان رو بخون خیلی قوی می نویسه

2740
ازدواج اجباری😂همه خوندنش  یادش بخیر تو یه سنی چقد رمان میخوندم من

بابای دختره با پسره یا قمار می کرد یا معامله😐

ازدواج اجباری رو من نخوندم ولی خیلی خلاصه خوندم اینجوری بودن رمان ها

ازدواج اجباری😂همه خوندنش  یادش بخیر تو یه سنی چقد رمان میخوندم من

اولین رمانی که خوندم 😂 بعدی شم اسطوره 

لایک نکن باشه ؟. بالاخره پیداش میشه رنگین کمون🌱💚🌈 اللهم عجل لولیک الفرج . 
یه رمانی داشت مها اصفهانی راجب یه دختر و پسری بود که عاشق هم میشن بعدش دختره میره با یکی دیگه ازدواج ...

نخوندم. رمان های فرشته رو بیشتر از هما دوست داشتم.

وای خدا از این سایت نود هشتیا نگذره😂😂

کل داستان ها به این ختم میشه که همیشه یه دختر خیلییی خوشگل و دماغ خدادادی عملی و لبای گوشتی و پوست سفید و چشمای ابی و خیلیی پولدار بود تو یه عمارت که خدمتکارم داشتن 😂با یه پسر خشن و جذاب خوش هیکل

اوووق یادش میوفتم میخوام بمیرم😁😂

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
بابای دختره با پسره یا قمار می کرد یا معامله😐 ازدواج اجباری رو من نخوندم ولی خیلی خلاصه خوندم اینج ...

اره داستانا یکی بود اون اخرا حدس میزدم قراره چی بشه😂

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
2706