2733
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343694 بازدید | 53717 پست
سلام گل نازم. خوبم فدات. دلم واستون تنگ شده بودا یه خبر بدم من وسط زیارت رفتم واسه خودم ترازو خریدم ...

واااااای بالاخره ترازوووووووووووو

مبارکهههههههههههههه

به سلامتی کی برمیگردین؟؟؟

گروه آبی - قد ۱۶۲ - شروع ۶۴ - الان ۶۳.۷ - هدف ۵۵
@جیمز_باچر     ‍ @parii_nano     @آرشیدا54     بچه ها سایت درس ...

ممنون خداروشکر 

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااای بالاخره ترازوووووووووووو مبارکهههههههههههههه به سلامتی کی برمیگردین؟؟؟

احتمالا شنبه خونه ایم. فردا صبح حرکت میکنیم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
سرکه سیب یا آبلیمو بریز تو آب ناشتا بخور

من واقعا تلاش میکنم وعده ازاد نداشته باشم ولی اخر هفته ها نمیشه هفته‌ای یه وعدم ازاد میشه فرداام از عصر به بعدم ازاده گزارش نمیدم فردارو

این گزارش امشبم

صبحانه:یدونه تست چند غله+نصف پنیر مثلثی 

میان وعده:یدونه بیسکوییت از اونا که روش کاکائو داره(۷۰ کالری)+چای

ناهار:دوپیازه مرغ+لواش۵۳ گرم+ماست

عصرونه:مغز پسته ۱۹ گرم+توت فرنگی+۱۷ گرم تست چند غله+کره بادوم زمینی+ملون+نخودچی+توت خشک

شام:نیمرو+دو تا ناگت مرغ+۶۸ گرم سنگک+۲ گرم سس ماست+دو گرم کچاپ

مصرفی:۱۴۲۷

مجاز:۱۵۸۰

🧡گروه نارنجی🧡  وزن شروع ۹۱.۵۰۰  وزن جدید ۸۸.۵۰۰  هدف ۷۰
من واقعا تلاش میکنم وعده ازاد نداشته باشم ولی اخر هفته ها نمیشه هفته‌ای یه وعدم ازاد میشه فرداام از ...

از عصر به بعد آزااد؟

خدا بخیر کنه😂

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2740
@پروازبلند     عشقم من امروز چیت کردم  پدرم در اومد انقد کار کردم خیلیییی گرسنم بو ...

سلام عزیزم

خدا قوت نسترن قشنگم

تو که از ۷ روز هفته ۵ روزش رو چیت میکنی  

گروه آبی - قد ۱۶۲ - شروع ۶۴ - الان ۶۳.۷ - هدف ۵۵
از عصر به بعد آزااد؟ خدا بخیر کنه😂

😂😂😂😂😂😂

من هرکار میکنم اخر هفته ها یه روزش خراب میشه 😫😫😫😫😫

سعی میکنم کم بخورم که جمعه با شنبه جبران کنم

🧡گروه نارنجی🧡  وزن شروع ۹۱.۵۰۰  وزن جدید ۸۸.۵۰۰  هدف ۷۰

هلوووو👋❤

ص : یو تخم مرغ پخته ۲ تا خیار و یو گوجه👈(۱۲۹)

م و : قهوه و شکلات تلخ👈(۶۴)

ن : ۳ کف تافتون و ۳ تا شامی و سبزی خوردن👈(۵۱۰)

م و : ۲ لیوان خرد شده هندوانه👈(۹۰)

ش : خوراک مرغ و سبزیجات👈(۳۲۹)

م و : آب طالبی یک لیوان👈(۱۰۰)

آب : ۱۱ لیوان

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

مجاز : ۱۲۰۰

مصرفی : ۱۲۲۲

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

🏋‍♀️ ورزش : صبح : ۱۵ دقیقه حلقه و ۳۰ دقیقه زومبا ، بعدازظهر : ۳۰ دقیقه یوگا و ۱۵ دقیقه کششی👈(کالری سوزانده حدود ۴۹۰)

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

@پروازبلند    @خزان_نارنجی    دخمل خوبی شدم نوشتم😌

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سلام من میخوام چربی خای شکمم رو آب کنم میشه هر روش و هر تجربه ای‌که دارید بهم بگید و یا راهنماییم کن ...

لاغری موضعی که نداریم عزیزم شما باید کربوهیدرات رو کم کنی پروتئین رو بیشتر کنی و قندمصنوعی رو به حداقل برسونی و روغن غذاتم کم کنی بعد هم ورزش کنی هم هواری هم قدرتی که روی شکمت تمرکز کنی

یه دوستی هم اینجا کفت اگر معدتون اوکیه ناشتا یک حبه سیر بخورید روشم آب و ابلیمو من معدم مشکلی نداشت یمدت خوردم بد نبود

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سلام عزیزم خدا قوت نسترن قشنگم تو که از ۷ روز هفته ۵ روزش رو چیت میکنی    

بعد هی میگه از ترس لیلی جرعت ندارم بخورم😂😂😂😂

2706