2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344445 بازدید | 53717 پست
سلام عزیزم نوش جونت کوکو پیاز رو با رسم شکل توضیح دهید ۲نمره

خخخخخخ

خیلی خوشمزه ست

چندتا پیاز بزرگ رو رنده میکنید فلفل دلمه رو ریز میکنید چندتا تخم مرغ می‌شکنید و ادویه های دلخواه نمک فلفل زردچوبه دارچین رو اضافه میکنید و هم می‌زنید و مثل کوکو درست میکنید

من برا دو نفر دوتا پیاز ۶تا تخم مرغ و یک فلفل دلمه استفاده میکنم 

حتما امتحان کنید خیلی زود هم آماده میشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلاااااام 😁😁😁😁😁😁😁😁 

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
سلام به روی ماهت مشهدی ساناز🤩😁

فعلا آره. احتمالا امروز برگردیم بستگی به هتل داره که یه روز بیشتر بهمون جا بدن یا ندن

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
جمله ام سوالی نبودا  بهت گفتم مشهدی ساناز مشدی ساناز😂😂 به سلامتی عزیزم

واااای قربونت برم. متوجهش نشده بودم

هی پسر کوچیکمو بوس میکنم میگم مشهدی شدیا به قول ترکا مشه

واااای قربونت برم. متوجهش نشده بودم هی پسر کوچیکمو بوس میکنم میگم مشهدی شدیا به قول ترکا مشه

اره مَشَ ساناز😂

پسر بزرگتم بوس کن یادت نره عزیزم

من گاهی کوچولو رو میبوسم یهو متوجه انتظار پسر بزرگام میشم دلم براشون ضعف میره 😍

اره مَشَ ساناز😂 پسر بزرگتم بوس کن یادت نره عزیزم من گاهی کوچولو رو میبوسم یهو متوجه انتظار پسر بز ...

منم همینطور سمیرا. ممنون که یادم انداختی

2706