2733
2734
هرکاری میخای بکنی میگه خورم انجام بدم ولی کارای خودشو انجام نمیده اصلا خم حرف گوش نمیده
طراحی واجرای دکوراسیون و مبلمان اداری، پارتیشن بندی، کابینت و سالنهای کنفرانس 09123727160
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سعی کنید بیشتر باهاش صحبت کنید و بعضی از کارها که براتون امکان داره بذارید خودش انجام بده یا خودش تصمیم بگیره... این دوره هم می گذره احتمالاً زیاد بهش امر و نهی می کنید زیاد بکن و نکن می کنید اونم با شما لج می کنه
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
2740
گفتم خدمتتون چون داره به استقلال می رسه و دوست داره خودش انجام بده اگر امکان داره بعضی کارها رو بذارید خودش انجام بده از دور مواظبش باشید
پسر من سه سالشه هنوز نمی تونه خودش به تنهایی بره دستتشویی ولی مدتیه که گریه می کنه و جیغ می زنه که من خودم می خوام برم شما با من نیایید منم بهش اجازه می دم که بره ولی مواظبش هم هستم بچه ها از سه سالگی دوست دارن به استقلال برسن این ما هستیم کهب اید اصلاح بشیم چون هنوز فکر می کنیم که بچه های ما نوزادن و ما باید مراقبت صددر صدشون باشیم و کارهاشون رو انجام بدیم یه کمی هم از تکنیک بی تفاوتی استفاده کنید خیلی خوب جواب می ده
پسر منم بعضی کارا بهش مربوط نیست ولی می گه من انجام بدم مثلاً وقتی بامن یا پدرش می یاد بیرون می گه من باید سوییچ رو بذارم و ماشین رو روشن کنم اولا خیلی با این کا ر مشکل داشتیم یعنی هر بار موقع سوار شدن ماشین ما فیلم سینمایی داشتیم بعد یکی دو بار بهش اجازه دادم این کار رو انجام بده بد شب توی قصه هام براش تعریف کردم که یه پسری این کار رو انجام داد و باباش یا مامانش تصادف کردن و .... تو قالب قصه الان دیگه می گه مامان خطرناکه تصادف می شه خودت انجام بده منظورم اینکه که یکبار یا حتی چند بار بذارید انجام بده بعد از خطراتش بگید خودش کم کم متوجه می شه
2706