2733
2734
اگر می خواید به حرفتون گوش کنه باید حرفتون رو واضع بزنید مثلاً بدو بدو نکن.. غیر مستقیم نگین نکن چون متوجه نمی شه که چه کاری رو نباید بکنه(دکتر هولاکویی) شما به حرفش گوش بدید اگر خواسته ای داشت بعد بگید ببین مامان یا بابا به حرف شما گوش داد پس شما هم به حرف ما گوش بده رو برو اون کنترل رو برای من بیار..
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مژگان خانم با نظرتون موافقم ولی ما بهش بدقولی نمیکنیم حرفی که میزنیم رو انجام میدیم بهمون اعتماد داره
طراحی واجرای دکوراسیون و مبلمان اداری، پارتیشن بندی، کابینت و سالنهای کنفرانس 09123727160
2731
سلام دقیقا دخترمنم شبیه دخترشماست حالا من کنارش یه بچه دیگه هم دارم ولی الان که 4ونیم سالش شده یکم نسبت به قبل بهتر کردیم اوضاع رو
برایم دعا کن.اجابتش مهم نیست نیاز من ارامشی است که بدانم توبه یادمی.....