2737
2734
عنوان

کاهش حرکات نی نی هام....

539 بازدید | 52 پست
امروز وارد هفته 35 شدم دو قلو باردارم....حرکات نی نی هام واضح کم شده امروز از صبح هم خییییییلی کم تگون خوردن نگرانم برم بیمارستان؟؟؟؟اگه برم چیکار میکنن؟؟؟؟سونو میکنن؟؟؟؟؟ راستی اگه یهو اورزانسی سز بشم نی نی هام سالم میمونن؟؟؟زنده میمونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کسی رو میشناسین اخر 34 زایمان کنه ....... تکلیف بچه چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
شیرین خوردم دراز کشیدم حرکت میکنن اما خیییییلی کم انگار جون ندارن لگد بزنن خییییییلی اهسته یواش
2740
راسته که میگن قبل 36 بیمارستانی که ان ای سی یو نداره قبول نمیکنه؟؟؟؟/دکترم گفته اگه اتفاقی افتاد قبل 36 برو بیمارستانی که ان ای سی یو داشته باشه
بچه ها تو رو خدا جواب بدین هر بیمارستانی برم میشه؟؟؟؟؟؟یا فقط بیمارستانی که دکترم اونجاست؟؟؟؟؟؟یا بیمارستانی که ان ای سی یو داره؟؟؟؟؟؟کجا برم؟؟؟؟
منم دوقلو دارم جاشون داره تنگ میشه خوب حرکتاشون کمه اما جدی بگیر برو یک ان اس تی یا همون نوار قلب میگیرن تکونا رو میشمرن خیالت راحت میشه اگررررر هم سز بشی الان دیگه بزرگ شدن نترس آمپول بتامتازون زدی؟
منم دوقلو دارم جاشون داره تنگ میشه خوب حرکتاشون کمه اما جدی بگیر برو یک ان اس تی یا همون نوار قلب میگیرن تکونا رو میشمرن خیالت راحت میشه اگررررر هم سز بشی الان دیگه بزرگ شدن نترس آمپول بتامتازون زدی؟
2706