2752
2739
عنوان

کاهش حرکات نی نی هام....

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 52 پست
اصلا اصلا اصلا نگران نباش بتا زدی هفته 28 هم دور از جون دنیا میومدن سالم میموندن یکی یهو زایمان اورژانسی تو سن پایین بارداری پیدا میکنه شده چند ساعت قبل بتا میزنن میگن چند ساعت هم خودش مهمه تو که خیلی وقته زدی اونم 6 تا
سرعت افففففففففففتضاحه....سوالام تموم شد میتونی بری مرسی که برام وقت گذاشتی
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارکانا جون عزیزم منم 35 هفته و 6 روز زایمان کردم البته یه دونه بود و دخترم الان 2 ماهشه ولی عزیزم منم به خاطر اینکه دخترم تکون نمیخورد رفتم اول سونو بیوفیزیکال که دکتر گفت تنفسش خوب نیست برو بیمارستان ولی به دکتر خودم زنگ زدم گفت فردا دوباره تکرار کن اگه اینجوری بود باید زایمان کنی رفتم که سونو بدم همونجا دردم گرفت رفتم بیمارستان و زایمان کردم اونجا یه چیزایی دیدم شاخ در آوردم دو قلو اومده بود 29 هفته بود میخواست زایمان کنه کیسه آبش پاره شده بود نترس عزیزم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2731
تازه من بتا هم نزده بودم دخترم نیاز به ان آی سی یو نداشت ولی شما حتما برو بیمارستانی که ان آی سی یو داره الان شما تهرانید؟
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش