2737
2739
سلام خودمم سرما خوردم4بچم سرفه های خشک میزنه 10 ماهشه کمکم کنین دکترش خارج از کشور 4 ماه دیگه میاددد از دکترای دیگه ام بدم میاااد هروقت جای دیگه میبرمش بدتر میشه اما بهتر نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا نگران نباش ن بچم زیر چله یه بار سرما خورد سرفه ی خشک میکرد مادر شوهرم به دونه توی اب جوشیده خیسوند بعد هر روز دو یا سه بار نصف قاشق چایی خوری لعابشو بهش میدادم چهار پنج روزه اومد سر حال اما اگرم میخوای اگه تهرانی یه سر برو دکتر کوشانفر متخصص اطفال کارش خیلی درسته میتونی یه سرچ توی اینترنت راجع بهش بزنی
2740
عزیزم بچه رو ببری پیش یه دکتر دیگه بهتر از اینه که از نى نى سایت کمک بگیرى ممکنه دکتراى دیگه به خوبى دکتر خودش نباشن ولى باور کن از دکتراى تجربى نى نى سایت بهترن بعدشم بچه باید معاینه بشه و علائمش دقیق بررسى بشه نه اینکه همینجوری از اونطرف مانیتور واسش دارو تجویز بشه !
چیزی که من گفتم فقط برای خشکی سرفه است و اینکه اون زمان من به بچم نمیتونستم دارو بدم چون نوزاد بود ما باید توجه داشته باشی که نباید حتی سرماخوردگی رو برای یه کودک دست کم بگیری در صورتی که بزرگسال سرما خوردگی چیز مهمی نیست به نظر من بپرس و دکتر جدید ببرش
عزیزم اویشن عالیه ولی به بچه زیر 1 سال نباید داد چون حساسیت میده .به نظرم به هیچ عنوان دارو سر خود نده مخصوصا به بچه کوچیک ارزش داره بچه رو حتی دکتر عمومی ببری
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس و برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره قربون مهربونیت برم خدا جون
2706