2733
2734

من خودم تو ۳۷ هفته م خیلی حس بدیه به شدت سنگینم حتی غلت زدنم برام سخته همش تنگی نفس دارم و حس می کنم بچه تو معده مه ! با کمترین خوردنی احساس پری می کنم خواب اصلا ندارم شبا نفسم میگیره یا معده م اذیته خوابم نمیبره کی کی دارم به دنیا بیاد راحت بشم ازین بار سنگین خدا به من و بچم سلامتی بده بارداری اول و آخرمه و قراره سزارین بشم چون قبلا عمل شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله بچتو سالم بغل بگیری

من که اول راهم😥

هفده هفته هستم ولی واژنم درد میکنه و تیر میکشه کسی نمیدونه چرا اینجوریه؟

در انتظار دوتا فندق کوچولو💕امشب1401/12/3 ساعت21:23 اولین تکونای دوقلو ها رو متوجه شدم خیلی حس قشنگیه انشالله روزی همه منتظرا😍دخترای قشنگم خوش اومدین به دنیای من و بابایی😍
2731
انشالله بچتو سالم بغل بگیری من که اول راهم😥 هفده هفته هستم ولی واژنم درد میکنه و تیر میکشه کسی نم ...

مرسی گلم 

طبیعیه نترس منم همینجوری بودم آنومالی رفتی ؟؟ طول سرویکست اگه بالای ۳۰ باشه مشکلی نیست این دردا

مرسی گلم  طبیعیه نترس منم همینجوری بودم آنومالی رفتی ؟؟ طول سرویکست اگه بالای ۳۰ باشه مشکلی نی ...

طول سرویکس37

دو هفته پیش سونو دادم برا طول سرویکس

انومالی هفته دیگه دارم 

ولی همش استرس دارم 

در انتظار دوتا فندق کوچولو💕امشب1401/12/3 ساعت21:23 اولین تکونای دوقلو ها رو متوجه شدم خیلی حس قشنگیه انشالله روزی همه منتظرا😍دخترای قشنگم خوش اومدین به دنیای من و بابایی😍
2740
طول سرویکس37 دو هفته پیش سونو دادم برا طول سرویکس انومالی هفته دیگه دارم  ولی همش استرس دارم ...

۳۷ که عالیه عزیزم اصلا نگران نباش منم انقد می ترسیدم فک می کردم بچه خیلی پایینه و همش تو دهانه ی رحمم لگد می زد تیر می کشید ولی همش موقتی بود 

۳۷ که عالیه عزیزم اصلا نگران نباش منم انقد می ترسیدم فک می کردم بچه خیلی پایینه و همش تو دهانه ی رحم ...

اخه برا من دوقلون میترسم همش استرس دارم 

کاش الان ماه اخر بودم

من هفته ۳۳ ام

خیلی احساس سنگینی میکنم

اذییتم شبا نمیتونم بخوابم

انقباض و کمردرد دارم

معدمم هرچی میخورم اذییتم میکنه

دستشویی ام که نگم بهتره مثانه ام به اندازه ی ته استکانم گنجایش نداره

چرااااا نمیگذره؟؟؟؟؟😭😭😭

من هفته ۳۳ ام خیلی احساس سنگینی میکنم اذییتم شبا نمیتونم بخوابم انقباض و کمردرد دارم معدمم هرچی ...

ای گفتی منم از ۳۰ به بعد همینطوری ام هفته به هفته م بدتر میشم تصور اینکه ۳ هفته دیگه باید تحمل کنم دیوانه م می کنه فک می کنم زنده نمی مونم تا اون موقع همش میگم کاش فردا وقت زایمانم بود حاضر بودم سخت ترین دردای زایمانو تحمل کنم اما راحت شم دیگه ازین وضعیت 🤕🤕🤕

2706