2733
2734
عنوان

شنبه بعد ... یک سال و نیم گذشت و شنبه نیومد و فردا هم نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2395 بازدید | 21 پست
salam chera inghad naomid,avalin marhaleh ine ke be khodet befahmooni gharar nist zajr bekeshi,vaghti ino ghabool kardi jesm va fekret ba ham hamkari mikonan,marhalah dovom entekhabe ye kelase varzeshe monasebe,ke barat tafrih ham bashe va ham angizato taghviyat koneh,sevom ine ke kamtar az hamishe gharare bokhori vali gharar nist chiio ghat koni,va a barnameh ghazaeet hazf koni,ab kheyli bokhor,barnameye piyadeh raviye goroohi bezar,do ya se nafar ke ba ham jam shin va gharare piyadeh ravi bezarin koli rohiyatoonam avaz mishe koli ham enerji masraf mikonin bedoone inke gozar zaman halitoon she,pas az khodet nakhah chand rooze natijaro bebini,ke in mosavi ba zajr keshidane bikhodeh,va badanetam tamayoli neshoon nemideh

تبدیل متن diana به فارسی آنلاین توسط http://www.behnevis.com انجام دادم. دوستانی که امکان فارسی نویسی ندارند و دستشان تو تایپ فینگلیشی سریع تره میتونند در لحظه تدیل فارسی نوشتشونو داشته باشند.

سلام چرا اینقد ناامید،اولین مرحله اینه که به خودت بفهمونی قرار نیست زجر بکشی،وقتی‌ اینو قبول کردی جسم و فکرت با هم همکاری می‌کنن،مرحله دوم انتخاب یه کلاس ورزش مناسب،که برات تفریح هم باشه و هم انگیزتو تقویت کنه،سوم اینه که کمتر از همیشه قراره بخوری ولی‌ قرار نیست چییو قطع کنی‌،و ا برنامه قزأیت حذف کنی‌،آب خیلی‌ بخور،برنامه? پیاده رویه گروهی بذار،دو یا سه نفر که با هم جم شین و قراره پیاده روی بذارین کلی‌ رهیتونم عوض می‌شه کلی‌ هم انرژی مصرف می‌کنین بدون اینکه گذر زمان حالیتون شه،پس از خودت نخواه چند روز نتیجه ببینی‌،که این مساوی با زجر کشیدن بیخوده،و بدنتم تمایلی نشون نمیده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اضافه وزن داشتنم به 2 دلیل بود اول پر خوری ودوم استعداد البته من گاهی وقتا که عصبی بودم بیشتر میخوردم اما دیدم نمیشه راستش با قرص خودمو لاغر کردم قرص خیلی خوبیه وعارضه ای نداره چون اینو چند تا متخصص تایید کردن حدود یک سال ونیمه دارم میخورم وچون اشتها م روبه صفر رسونده حجم معدم به مرور کوچیک شده من الان وزنم 55 کیلو شده وثابت موندم اما نپرس چند کیلو بودی چون خودم هم باور نمیکنم اگه برات پولش مهم نیست این کارو بکن حداقل بهت انگیزه میده وروحیت عوض میشه
2731