2733
2739
عنوان

طلاق

131 بازدید | 10 پست

دلم خیلی گرفته وارد رابطه ای شدم که خیلی زود به عقد کشید و الان سه ماهه عقدم . ولی پسره خیلی بچگونه رفتار میکنه . وقتی بهش پیام میدم سریع به مادرش نشون میده . و خلاصه هر کاری من و خانوادم میکنیم میره برای خانوادش میگه . دو شب پیش به خاطر یه حرف شوخی که مادرم بهش زد ، پدر و مادرش رو اورد برامون و چه زبونی در اورده بودن برامون . من یکسال از پسره بزرگترم . چپ و راست مادرش میگه از پسرم بزرگتری و فلان و بیسار . انگار من رفتم التماسشون کردم که بیاید منو بگیرید . الانم پسره دم به دقیقه استوری های چرت میذاره . دیشب به مادرم گفته بود دخترت یکی دیگه رو دوست داده و من نمیخوامش . اگه طلاق بگیرم آبروم میره . نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا طلاق ابروتو ببره منم گیر همچین آدمی افتادم و الآنم دارم طلاق میگیرم ۱ ساله عقدم

اخه ما تو روستا هستیم . قبلا یه بارم نامزدیم به هم خورد .اگه الانم به هم بخوره همه فکر میکنن دختر خرابی هستم

2731
2740

مشکل ما خانم ها اینکه خودمون رو دست کم میگیریم.اگه درس نخوندی بشین برا کنکور بخون از اون روستا برو.در مورد طلاق گرفتن یا نگرفتنتم نمیتونم چیزی بگم خودت باید ب یه نتیجع ای برسی فقط بدون بعد ازدواج ممکنه امار س ک س تونم ب مادرش بده

خب تو ک نامزدی ناموفق داشتی چرا دوباره زود ازدواج کردی

زود ازدواج نکردم . دوسال بعد از بهم خوردن نامزدی این اومد خواستگاری . که اصلا اجازه ندارن من بدبخت برای زندگیم تصمیم بگیرم . برای خودشون بردین و دوختن . اون نامزدی قبلی هم در حد یه بله برون بود که یه هفته هم طول نکشید