2733
2734
عنوان

کادو چی بگیرم

904 بازدید | 77 پست

سلام  

دیروز کارنامه دخترم و گرفتم معدلش ۲۰ شده 

کلاس نهمه 

براش کادو چی بگیرم؟

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براش لوازم تحریر های جذاب پاپتی بگیر ذوق میکنه

تاریخ دوباره تکرار خواهدشد 🖤🪐«یه عدد دانشجوی مهندسی 🥰 کاربری قبلیم تعلیق شد کاربری جدیدم اینه 💕تورک هستم♥️عاشق کتاب 🌖».تاریخ عضویت من در سایت=25/6/1402 آقایون لطفاً درخواست دوستی ندین
2742

گوشی اصلاااااا

لپ تاپ خوبه اگه بودجه داری

اگر نه از خودش بپرسی خیلی بهتره 

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      

زیورآلات اگه دوس داره زیادم پرووووش نکن😀

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****            ذکر ایه ٢٩سوره مومنون و شروع کردم واسه خرید خونه انشالله بیام دوباره بزودی تو امضام بنویسم خریدم 
2740

امروز ولنتاین بهش باکس بده

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
دختر منم نهمه اونم معدلش ۲۰ شد واسش هیچی نگرفتم

12 سال رفتم مدرسه کل راهنمایی 20 گرفتم دهم 20 یازدهم20 

مامانم فقط یه نگاه کرد درصورتی که خودش مدیرم بود دبیرستان میدونست چقدر سخته نمره اوردن😂😂😂

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      
2706