2752
2734
عنوان

حمد شفا برای سرطان سینه

185 بازدید | 27 پست

میشه هرکس تایپیکمو میبینه حمد شفابرای مادرم بخونه شنبه جلسه اخرشیمی درمانیشه دعاکنید همه چی ازبین رفته باشه دکترمیخواد پت اسکن بنویسه جواب پت اسکنش خوب بیاد بحق امام رضا همه ی مریضا شفاپیداکنن😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خداشفاشون بده الهی،،اگرلایق باشم ۱۰۰تاحمدواسه خوب شدن سرطان سینه مادرتون میخونم الان** 

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

خداشفاشون بده انشائ الله ب حق امام زمان

۱۰حمد

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

نگران نباش عزیزم دیگه سرطان سینه به راحتی کنترل میشه 

خیلی مراقب تغذیه مادرتون باشید 

چربی و قند و حذف کنند در عوض مصرف بالای پروتئین توصیه میشه 

قارچ گوشت سفید ،گوشت قرمز ،سیرابی عالی هستند 

یکی از نزدیکان من هم تازه جراحی کرده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ان شالله زود زود خوب باشه. 

و جواب ازمایش تومور مارکرش عالی باشه. 

پرتو درمانی نداره؟ عمل شده؟ چند جلسه شیمی درمانی شده؟ 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬