2737
2739
سلام میخواستم بدونم که این کیت ها چقدر جای خطا دارند و ممکنه اصلا مثبت نشه ؟ من 12 سیکل هستم دیروز و امروز استفاده کردم که کمرنگ تر از بالایی (خط کنترل) بود. این هم برای امروزم هست. فکر نمیکنم همرنگ بشه بالایی خیلی پر رنگ هست آپلود عکس
خب تخمک گذاریت دیر اتفاق میفته حتما من همیشه سه روز خیلی کمرنگ یه دوز تقریبا نزدیک c و روز بعد قشنگ پررنگ میشه معمولا 16یا17سیکلم پررنگ میشه
پروردگارا مرا ان ده که ان به♥♥♥ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا ♥♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دو سه روز دیگه پررنگ میشه
پروردگارا مرا ان ده که ان به♥♥♥ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا ♥♥♥
2738
من تا روز 14 کیت گذاشتم که 13 کمرنگ تر از قبل شد و 14 کلا منفی شد منم دیگه نذاشتم چون از 10 دوفاستون خوردم گفتم دیگه تخمک گذاری ندارم و حالا امروز چون دومین روزیه که لک دیدم وسوسه شدم کیت بذارم و گذاشتم حالا تو روز 18 دوباره پر رنگه یکم از بالایی کمرنگ تره اما بهش نزدیکه در درون من چه می گذرد گیجم کسی نظری نداره راجع به این کیت آپلود عکس