2733
2739
عنوان

کیا اهل سریال های کره ای هستن ؟

604 بازدید | 16 پست
چه سریال های جدید کره ای که تاریخی نباشن رو پیشنهاد میدین سلیقه ی خودم رو میگم تا بدونین چه نوع فیلمی رو دوس دارم من از سریال وارثان وتولد زیبایی خیلییییییییییی خوشم اومد ولی از تو زیبایی خوشم نیومد خیلی لوس بود
خداوندا به امید تو یاریم ده که تو توانای مطلقی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
سلام منم یه مدت می دیدم ولی الآن ترک کردم آخه خیلی وقتمو می گرفت. تو زیبایی همون سانگوجه ست؟ پسران بد یا پسران برتر از گل.عاشقانه بود. یکی دیگه هم دیدم اسمش یادم نیست
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
زوج اورژانسی قشنگه کلا اینایی که من دوسشووون داشتم ایناست آپلود عکس
روزگار بر یک قرار نمی ماند روز و شب دارد...روشنی دارد،تاریکی دارد...کم دارد...بیش دارد...دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده تمام میشود...بهار می آید.... اصلا همان چیزی که دولت آبادی گفته"از یک جایی به بعد آدم آرام میگیرد"
کافه پرنس معمولی بووووود نه خیلی عالی نه خیلی افتضاح
روزگار بر یک قرار نمی ماند روز و شب دارد...روشنی دارد،تاریکی دارد...کم دارد...بیش دارد...دیگر چیزی از زمستان باقی نمانده تمام میشود...بهار می آید.... اصلا همان چیزی که دولت آبادی گفته"از یک جایی به بعد آدم آرام میگیرد"
2706