2752
2734
ابراز پشیمونی میکنه قسم خورده میگه بچگی کردم بزرگ شدم ولی دله من چیزه دیگه ای میگه 

سوهر منم در حد چت خیانت کرد یا اگه چیز دیگه ای بود من فقط چت کردنش رو فهمیدم حدود ده سال پیش ،خیلی بهم سخت گذشت تا بتونم باز بهش اعتماد کنم،نتونستم ببخشم یا فراموش کنم،ولی کم رنگ شده تو ذهنم

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینجا دیدم بله گفتن پشتوانه ندارن  وخب مجبورن 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
ابراز پشیمونی میکنه قسم خورده میگه بچگی کردم بزرگ شدم ولی دله من چیزه دیگه ای میگه 

لعنت به دل 

من دست تو دماغش مبکرداون سر دنیا میفهمیدم 

میدونی بدی رابطه با من چیه؟ نمیتونن هیچیو ازم پنهون کنن 

رله من میگه داییش و زن داییش زندگیشون عالیه و همه حتی زنش میدونن سالهاس داییش یه دوس دخترم داره باهاش رابطه جنسی داره

ولی میگه خیلی  خیلی شوهر خوبیه برا زنش و عاشق همن میگه زندگیشون خوبه زنش میدونه فقط برا سک س میخواد بقیرو

خودم ک حقیقتا هربار میگه شاخ در میارم و میگم امکان نداره حتما زنه ت دلش عین سگ غصه میخوره ولی رلم میگه ن خوبن

سوهر منم در حد چت خیانت کرد یا اگه چیز دیگه ای بود من فقط چت کردنش رو فهمیدم حدود ده سال پیش ،خیلی ب ...

دقیقا مثل من..پاک نمیشه فقط کمرنگ میشه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگ همه ویژگی های دیگش خوبه از هرنظر شوهر و پدر خوبیه این مساله رو دیگ دنبال نکن میدونم سخته خودمم سرم اومده من جدا شدم چون علاوه بر خیانت هرروز کتکم میزد با شلنگ گاز چوب کمربند 

بهم تهمت میزد 

نمیذاشت برم سرکار یا درس بخونم 

خسیسم بود بیمول و معتاد ب تریاک و فک کنم شیشم میکشید نمیدونم 

یبار فهمیدم لو.اط هم میکنه 

جدا شدم بعدمنم دوبار دیگ زن گرفت اونام طلاق گرفتن

ولی بدون ۹۹درصد مردها خرابن بعضی بروز نمیدن بعضی کم بعضی زیاد ولی اکثرا دنبال زنن 

اگ عیب دیگه ای نداره مدرک جمع کن و تهدید کن چیزی بنامت بزنه بعد ببخشش بخاطر بچه هات زندگی کن 

راه دیگ اینک جدا بشی و بازم ازدواج کنی ۹۹درصد شوهرت یا اشکار یا زیرپوستی خیانت میکنه  

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه