2737
2734
عنوان

عقب افتادن طولانی مدت پریود

1784 بازدید | 19 پست
سلام دوستان 47 روزه پریودم عقب افتاده آزمایش خون و سنوگرافی هم منفی بوده پیش یک دکتر متخصص رفتم بهم متفورمین داده اونا رو 10 روز شده دارم میخورم دیدم تاثیر نداره رفتم یه دکتر دیگه دو تا آمپول پروژسترون داد اونا رو هم 4 روز شده زدم ولیییییییی هنووووززززززززز هییییییییچچچ خبری نیس خیلی نگرانم چیکار کنم؟؟؟
کسی تا حالا مثه من بوده؟؟؟؟
همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
؟؟؟
همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی هیشکی نمیدونه؟؟؟
همسر مهربانم :
2728
نارسیس جون تا 10 وز منظورت تا 10 روز بعد از زدن آمپوله؟؟؟
همسر مهربانم :
همسر مهربانم :
آرام جون منم مثل توام،یعنی اگر قرص نخورم عمراً اگه پریود شم، دو سالی هست که تحت نظر دکتر هستم و قرص می خورم، دو ماه پیش قرصم رو قطع کرد که باز پریود نشدم و بازم دارم قرص می خورم، 3 روز پیش رفته بودم سونوگرافی دکتره سونوگرافی بهم گفت آزمایش هورمونی بدم. گفت شاید پرولاکتین و یه چیزه دیگه که نمیدونم چی بالا پایین باشه میزانش.
سپیده جون آخه من همیشه پریودام منظم بوده فوقش 2 روز اینور اونور میشده ولی الان نمیدونم چی شده؟؟آزمایش هورمون هم دادم LH ام بالا بود واسه همینه ولی نمیدونم آخه ال اچم چرا بالا رفته!!!!!!!
شما قرص چی میخوری؟؟؟
همسر مهربانم :
2738
الان ال اچ همون پرولاکتینه؟؟؟ چون آزمایشم نشون داد ال اچ بالاست
همسر مهربانم :
آرام جون یه دلیلش ممکنه که توی اقدام باشی. معمولاً به هم می ریزه. یه دلیلش ممکنه دپار تنبلی تخمدان شده باشی متفورمین برای تنظیم پریود توی طولانی مدته که معمولاً به کسانی می دن که تنبلی تخمدان دارن. مخصوصاً اگه چاق باشی یکی از علائمشه و این قرص با پایین اوردن قند خون لاغرت هم می کنه.
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
فعلا جلوگیری دارم.ولی اضافه وزن دارم دکتر هم گفت تخمدانات تنبل شده ولی آخه تا ماه قبلش دقیق مثه ساعت کار میکرد آخه یهووو!!!!نمیدونم دارم دیوونه میشم خیلی حالم گرفتست
همسر مهربانم :
نگران نباش شاید یه دفعه ای اینجوری شدی ولی متفورمین رو حالا حالاه بخور. اگرم خیلی نگرانی، یه دفعه یه دکتر خیلی خوب پیدا کن. من که همیشه اینجوری بودم. ولی لاغرم موی زائد دارم که یکی از علائمشه
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
2706