2752
2734
عنوان

عقب افتادن طولانی مدت پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 1790 بازدید | 19 پست
ببخشید زهرا جون نمیدونی متفورمینو تا کی باید بخورم که جواب بده؟؟ من موی زائد هم ندارم اصلا تاحالا هیچ علایمی از تنبلی تخمدان نداشتم نمیدونم ولاااا
همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
واله من باردار نمی شدم البته تا 4 ماه. بعد متفورمین رو خوردم باردار هم که شدم تا 3 ماه اول خوردم ولی برو پیش یه دکتر خیلی خوب. تو همین سایت از بچه ها بپرس. که تحت نظر باشی. البته ممکنه کیست هم علتش باشه که توی سونو معلوم می شه. به نظرم اول باید علتش دقیق معلوم بشه واسه همینه که می گم یه دکتر خوب. شاید به قول اون دوستمون پرولاکتینت بالا باشه فکر کنم یکی از علائمش ترشح از سینه هست
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هورمون پرولاکتینم بالا نبوده ال اچم بالا بوده هیچکدوم از علایمو ندارم نه ترشح از سینه نه موی زائد سنو هم گفتم رفتم گفت کیست هم نداری واسه همین نگرانم من تهران نیستم توی شهرستان خودمون هم مثلا بهترین دکتر همینه که رفتمو متفورمین داده فعلا فک کنم حالا حالا ها باید تو نگرانی بمونم

بهر حال ممنونم از راهنماییت
همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
2731