2737
2739
عنوان

آزمایش خون کی میتونه بارداری رو نشون بده?

| مشاهده متن کامل بحث + 141744 بازدید | 61 پست

گلم ان شالله که بارداری ولی اگه نبودی اول استرس کم کن چون هنوز موعد پری نموده دو سه تا بی بی و از دادی یکم صبور باش هر چی خدا بخواهد همون میشه🌸🌸🌸

فقر که از در خونه بیاد تو ایمان از پنجره میره بیرون. خدایا فقر رو تو هیچ خونه ایی راه نده😔😔😔

سلام ببخشید ی سوال داشتم من ۲۹ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم که دخول نبوده نه پشت نه جلو منی رو هم بیرون خالی کرد ولی من استرس گرفتم که نکنه داخل بره ی طوری بعد ۲۴روز از نزدیکی آز دادم منفی بود هیچ علایمم ندارم 

۱۹ام باید پری میشدم ک نشدم ینی نامنظمم همیشه ۶روز پیشم پروشسترون زدم فلا نشدم اگه میشه کمکم کنید خیلی استرس دارم😔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام

من عضو جدید نینی سایت شدم امروز

من تازه ازدواج کردم ۲۳ سالمه 

روز ۲۵ ام رابطه داشتم قبلشم درد پری داشتم مطمئنم هستیم که اتفاقی نیوفتاده الان ۳۵ امین روزه که درد دارم اما پری نشدم خیلی نگرانم، حامله نباشم؟. دارم رازیانه میخورم

2740
سلام ببخشید ی سوال داشتم من ۲۹ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم که دخول نبوده نه پشت نه جلو منی رو هم ب ...

خیالت راحت حامله نیستی الکی استرس نداشته باش

البته همه این استرس ها  اوایلش طبیعیه چون ادم بی تجربه و ناوارده

ولی خیالت راحت هیچی نیست😁

خیالت راحت حامله نیستی الکی استرس نداشته باش البته همه این استرس ها  اوایلش طبیعیه چون ادم بی ...

والا منم خیلی استرس دارم، نه میتونم قرص اورژانسی بخورم بخاطر مشکلی که دارم نه میتونم از استرسم کم کنم، دفعه اول که دو روز بعدش پریود شدم تا پنج ماه استرس حاملگی داشتم، دفعه دومم که دو روز قبل بود چون همسرم چهار ساعت قبل از انزال دوم منی خارج شده بود و ادرار کرده بود، انزال دوم اولش کمی پیشاب اومد که تمیز کرد، بعد ده دقیقه گذاشت کنار واژنم فشاری وارد نکرد ولی میترسم یهو خارج شده باشه، سی ثانیه بیشتر هم طول نکشید، الان استرس دارم 

والا منم خیلی استرس دارم، نه میتونم قرص اورژانسی بخورم بخاطر مشکلی که دارم نه میتونم از استرسم کم کن ...

گلم اصلاااااا اصلااااا نگران نباش هیچ احتمالی برای بارداری وجود نداره چون بعد انزال ادرار کردن و این یعنی توی پیش ابراه هیچ اسپرمی وجود نداره

میدونم که همه این استرسا به خاطر کم بودن تجربه و اطترس زیاد دوران عقد برای حامله نشدن هست چون خودم زمان عقد مثل شما پر استرسو بی تجربه بودم

اما سعی کن اطلاعاتتو بالا ببریتا کمتر استرس داشته باشی 

ایشالا که همیشه خوشبخت باشی❤️

گلم اصلاااااا اصلااااا نگران نباش هیچ احتمالی برای بارداری وجود نداره چون بعد انزال ادرار کردن و این ...

مرسی عزیزم، از موقعی که میام نی نی سایت و همه گفتن با پیشاب حامله میشن استرسم بیشتر شده، شوهرم خسته شده با این کارام ،حق بهش میدم ولی چه کنم بخاطر مریضیم نمیتونم حامله بشم فعلا، 

سلام خانوما من سه روزه حالم بهم میخوره سینه هام درد میکنه و لکه بینی داشتم ولی نردیکی نداشتم فقط مایع منی نامزدم ب دستم خورده بود ک با دستمال پاکش کرده بودم ولی حواسم نبود بعد نیم ساعت ب واژنم خورد احتمال بارداری وجود داره ینی؟؟؟من نمیخوام باردار بشم زود میخوام از بین بره اگ باردارم میش راهنماییم کنین چیکار کنم 

2706